Wpis z mikrobloga

@izsaj: używaj wołania, zrobiłem to od razu jak ogłosili listę, myślałem że rozegramy mecz maksymalnie na weekendzie. Teraz nie ma mnie w kraju i będę dopiero w środę-czwartek, a granie przez telefon lub tableta nie jest możliwe ;-) Problem jest taki, że mecz trzeba rozegrać do jutra. Wołam @Elthiryel w celu pomocy jak rozwiązać sprawe.
@barteqck: Może jeszcze się odezwie dzisiaj... Tak czy inaczej wolałbym nie wpisywać walkowera bo chyba obydwaj chcecie grać. Nie możecie się umówić na jutro od razu na taką godzinę żebyście byli pewni obydwaj że będziecie?
jestem po czterodniowej trasie i jutro to jedyne na co mam ochotę to odpalić % ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@barteqck: No rozumiem. ;P Jak nie chce Ci się już próbować się na jutro umawiać to mogę tego walkowera wpisać, chociaż dalej mi się to średnio podoba.
@izsaj:
@Elthiryel: jak widzisz ja rywala zawołałem od razu po ogłoszeniu listy, odpowiedz była dopiero jak przypomniałeś o nie rozegraniu meczu. Wpisuj i umówie sie z kolejnym graczem, oby poszło sprawniej bo termin krótki ( ͡° ͜ʖ ͡°)