Wpis z mikrobloga

Proponuję trzeci wyjazd :)
Termin: ponieważ za dwa tygodnie jest święto, to sobota, 7.11
Miejsce: Śnieżnik + Jaskinia Niedźwiedzia

Trasa: albo coś podobnego do pierwotnego planu (zdjęcie), albo sam Śnieżnik. W pierwszą opcję wątpię, bo pewnie będzie już krótki dzień, poza tym wolę nie nadwrężać niektórych osób ;) Ciężko powiedzieć jak będzie wyglądać pogoda. Za to krótki dzień nie będzie przeszkadzać w Kopalni Uranu.
Godzina zwiedzania to 9:00, więc trzeba będzie wcześnie wstać.
Mam zarezerwowane 10 miejsc.

@tymmej @hipotrofia @yupik @ShortyLookMean
@osiemnascie @gucios @Madlen_ @fanfarek @austra @jakosdajerade @BostonGeorge @rbielawski @DivineDevil @kilcars @Dahald @jakis_dlugi_login_co_ma_35_znakow__ @Wqurzak @soosh071 @villemo69

#gorywewroclawiu
#trocheruchuwewroclawiu
#wroclaw
Pobierz
źródło: comment_Eb536geEFmDitUHkrXrEXpCbygMuGVLV.jpg
  • 27
@kaczmar119: @10paszonow:
zapomniałem skopiować z poprzedniego wpisu:

Do Jaskini Niedźwiedziej należy rezerwować bilety, więc trzeba zadeklarować się wcześniej. W regulaminie jest napisane, że w przypadku niewykorzystania biletów zobowiązuję się i tak zapłacić. Nie jestem na tyle bogaty, aby płacić za kogoś, więc trzeba dać mi pieniądze wcześniej.


@szoorstki: tak, bo: nie mogę zaznaczyć trasy do tylko do Małego Śnieżnika, nie mogę wyznaczyć trasy jeżeli nie ma na mapie jakiegoś
nie mogę zaznaczyć trasy do tylko do Małego Śnieżnika, nie mogę wyznaczyć trasy jeżeli nie ma na mapie jakiegoś szlaku


@kaczmar119: Jakoś nie miałem nigdy problemów z wyznaczeniem trasy. Rozumiem że chcesz chodzić gdzieś poza szlakami?
@tymmej: Fakt, miało być do Ciebie, ale "odpowiedz" z cytatem jednocześnie na Wykopie źle działa po zmianach (zaznaczasz kawałek tekstu i pod komentarzem klikasz "odpowiedz", od razu wrzuca cytat, ale odpowiedź adresuje nie do autora a do osoby z ostatniego komentarza xD #maciejpsuje ).

Tam są chyba szlaki piesze, nie wiem czy na rowery też się nastawiają. Ja używałem do wędrówek i świetnie się sprawdza, sama liczy czasy, różnice w wysokości
@szoorstki: To co z Małym Śnieżnikiem?
Właśnie zerknąłem na parę czasów z wczorajszej wycieczki i różnią się od tego co jest na mapie/na tabliczkach. To, że online nic lepszego nie ma to prawda. Ale wolę mapę.
Update:
Z puli 10 biletów rozeszło się 9, jeden na razie trzymam.
Z puli 10 miejsc w samochodach rozeszło się 9, jedno na razie trzymam.

Jeżeli ktoś jeszcze chce dołączyć, to:
- bilet do jaskini: jeszcze 5 można zarezerwować
- miejsce w samochodzie: tu jest problem, bo (na razie) nie ma