Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy Chińczykom można ufać, myślicie że kurtka za 70$ może faktycznie mieć #goretex? Z tego co widać na fotach, na guzikach i podszewce jest branding Jacka Wolfskina, na metkach nie ma nic albo jest wymazane, a my friend zapewnia że to prawdziwy gore. Już tyle sklepów w PL sprawdziłem pod kątem kurtek #outdoor i albo mi się nie podobają, albo kosztują prawie tysiaka lub nawet dwa ;) A potrzebuję kurtki na gorszą pogodę w mieście i w #gory, choć unikam ekstremalnych warunków ale zdarzało się chodzić po 2-3 dni w deszczu. Przy czym po 1. dniu wszystko mokre xD


Chyba żeby postawić na taką kurtkę z ew. dodatkowym impregnatem, a na gorsze warunki dodatkowa pelerynka? Mam taką żółtą i spisuje się całkiem nieźle, szczególnie że mieszczę się w niej z plecakiem, to nic nie moknie.
#aliexpress #cebuladeals

http://www.aliexpress.com/item/Fashion-new-brand-outdoor-men-jacket-breathable-wear-resistant-windbreaker-autumn-winter-cardigan-Sports-Overcoat-Outerwear/32285239236.html
szoorstki - Nie wiem czy Chińczykom można ufać, myślicie że kurtka za 70$ może faktyc...

źródło: comment_1LRnt3e2LPejgi5UeJKBnvdJnDxGJmlk.jpg

Pobierz
  • 34
nie ma takiej opcji, ale moze miec inną membrane


@FalseIdeas: Na infografikach jest jakiś Dintex (obrazek z linku we wpisie)

@willowcreek: Na ali też feedback dobry. Czasami ktoś pisze że to nie jest Gore-Tex, ale inni widocznie nie mają takich wymagań, nie wiem czy faktycznie te rzeczy są tak dobre jak ludzie piszą na feedbacku. Ale nie widzę tam komentarza z fotkami, które tu wrzuciłeś ;) Skąd one dokładnie?

@
szoorstki - > nie ma takiej opcji, ale moze miec inną membrane

@FalseIdeas: Na inf...

źródło: comment_2iXltai6aOeL73oclQPv6cSmUChhCziV.jpg

Pobierz