Wpis z mikrobloga

Zima kroczy to polecę kilka ciekawych gier, mało znanych ale naprawdę grywalnych, może ktoś znajdzie coś dla siebie.
Zacznę od RimWorld.
Klasyka, rozbijamy się nad jakąś planetą, i musimy przetrwać, wytwarzamy jedzenie, budujemy budynki, szyjemy ubrania, walczymy, polujemy, i nawet zima może nas zabić jak nie zdążysz kupić bądź uszyć kurtek ;)


wysoko grywalna alpha, w necie dużo modów które uprzyjemnią rozgrywkę, choć i na podstawce macie dobrych kilka dni na szlifowanie umiejętności ;)
#gry #indiegames
Pobierz M.....d - Zima kroczy to polecę kilka ciekawych gier, mało znanych ale naprawdę grywa...
źródło: comment_2mwttiql9ORxt5oNc5LQBjiuSulf4aF7.jpg
  • 4
@wstreczyciel: Ja się do tego dorwałem zaraz na początku, Dałem nie więcej niż dyche ale nie pamiętam już gdzie... Promocja była na pewno, graficznie jest bardzo podobna, ale jest nieporównywalna. W architekcie skupiasz się na zbudowaniu kilku rzeczy i oglądasz, dokładasz etc.
Tutaj jest naprawdę sporo roboty zwłaszcza w tej nowszej wersji jak doszło sporo udogodnień, tu ludzi musisz nakarmić, wyposażyć, ubrać, zadbać o pokoje, masz ciągle jakieś zjawiska, jak najazdy