Wpis z mikrobloga

@ediz4: Gdzie ten mail o Komorowskim na skrzynce? Jakich problemach z finansowaniem? Przecież z korespondencji jasno wynika, że finansują się dokładnie tak jak deklarują. Było tam jakieś niedopatrzenie proceduralne ale trzeba być kretynem żeby robić z tego gównoburzę...
@Andrzej_K: Też mnie to zastanawia. Pokazane pliki to kuchnia polityczna, ale na poziomie. Żadnej łamiącej sensacji tam nie ma. Ba. Petru może śmiało się chwalić tymi plikami, pokazując że nowoczesna ma plan, strategię, wstępnie opracowane rozwiązania.

Co ma konkurencja? Czy kukiz czy korwin może choć jakiegoś doca pokazać z opracowanymi zagadnieniami?
@Andrzej_K: jesteś idiotą który nie umie czytać.

W połowie materiału jak wczoraj jeden mirek pisał masz coś takiego:
Wychodziło im na to że mają tak samo nierealne obietnice jak PiS. Były też wypunktowane wnioski:
- zyskają najbogatsi obywatele
- najwięcej stracą rodziny z dziećmi i samotne matki
- emeryci zarobią 2zł
@Andrzej_K: na słowo Ci nie uwierzę, poproszę o info bo ja tylko znalazłem informację o podsumowaniu całego programu.

staram się nie obrażać ludzi bez powodu, ale Ty przekraczasz wszelkie normy. Ciekawe czy idąc ulicą też ludzi wyzywasz...musisz być bardzo małym i smutnym człowieczkiem.
@Andrzej_K: "Do rzetelnego wyliczenia potrzeba by zrobic model uwzględniający te wszystkie czynniki a na to nie mamy zasobów" Mateusz Sabat - dyr. Zarządzajacy Nowoczesną

Petru : "Nie ma zagrożenia, że ktoś wiarygodny przekona wyborców, że nie znamy się na ekonomii"
:D
"Do rzetelnego wyliczenia potrzeba by zrobic model uwzględniający te wszystkie czynniki a na to nie mamy zasobów" Mateusz Sabat - dyr. Zarządzajacy Nowoczesną


Petru : "Nie ma zagrożenia, że ktoś wiarygodny przekona wyborców, że nie znamy się na ekonomii"

:D


@michok1984: Skoro cytujesz geniuszu to może przedstaw pełny kontekst tego maila co?
@michok1984: Tak jak myślałem... wyrwany z kontekstu fragment, którego wydźwięk jest zupełnie inny. Typowo kucowskie podejście do dyskusji...

Tak jak mówiłem, ekonomicznie można to zrobić lepiej - przez efektywne stopy opodatkowania - i wtedy straty dla budżetów domowych są nieco większe (20-870 zł w zależności od kwintyla) z tym że nie uwzględniają efektu że stanieją transport praca czy enegia


Komentarz zbędny.

Tak czy inaczej to co piszesz ciągłe dotyczy kwestii przepisów
@Andrzej_K: Słuchaj, ja do Ciebie piszę grzecznie a Ty non stop wyzywasz. O co Ci chodzi? nikt Cie życiu nie kochał? czy za mocno kochał ?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Korwin ma taki program o jakim piszesz (jednotlita stawka podatkowa) tylko nie jest umoczony jak rysio.
Nowoczesna to szalupa przygotowana ludziom Bronka. EOT.

Dziwnym trafem pominąłeś ten temat:
"Do rzetelnego wyliczenia potrzeba by zrobic model uwzględniający te wszystkie
@Andrzej_K: Widzisz, jednak posiadasz jakies marne (ale jednak posiadasz) zasoby kultury.

Nawet nie wiesz czemu głosuję na Korwina, chcesz wiedzieć?
- usuniecie podatku dochodowego (Gwiazdowski i kilku innych eko to popiera)
- stały vat 17 (srednio tyle placimy wg Gusu)
- latwiejszy dostep do broni
- kara smierci
- 0 nielegalnych imigrantow

Korwin ma pozwolenie na bron i posiada broń także został przebadany ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@michok1984: jeżeli korwin jest zdrowy to do bólu cyniczny (jeszcze gorzej). Bo te jego postulaty to czysta utopia, w którą założę się on sam nie wierzy. Kara śmierci? Pozwolenie na broń? Jest mi to zupełnie wszystko jedno. Całkowita likwidacja podatku dochodowego jest tak realna jak lądowanie marsjan na rynku w Krakowie... Imigranci? Zupełnie nie przeszkadza mi to abyśmy mieli przyjąć GARSTKĘ uchodźców. Za to: prywatna służba zdrowia, wyjście z UE i
@Andrzej_K: http://www.cenea.org.pl/images/stories/pdf/commentaries/raport5.pdf

"Propozycje KW KORWiN przyniosłyby znaczące korzyści gospodarstwom domowym z całego
rozkładu dochodów, jednak byłyby one zdecydowanie niższe wśród gospodarstw najuboższych"

oraz:
" Przeciętnie największymi beneficjentami propozycji
byłyby małżeństwa w wieku produkcyjnym, zarówno te z dziećmi, jak i bez dzieci"

Nawet nie wiesz kto to będzie ;). Jak trafi Ci się terrorysta z ISIS jako sąsiad?

Garstka? każdy z nich po pewnym czasie może sprowadzić rodzinę + osoby z którymi