Wpis z mikrobloga

Zachorowalem na iPhone 5s i zastanawiam się czy jest dla mnie jeszcze ratunek. Walcze, żeby go nie kupowac ale wykonuje coraz więcej telefonów i nie przestaje sie rozglądać. Mam 2000-2500 CBLN na telefon i bujam sie z Nexusem 4 od dnia jego premiery bo jest dla mnie w zupełnosci wystarczający, nawet teraz - ale jego czas nadszedł, śpij aniołku.

Ktoś mnie przekona do zostania przy andku z jakims kopaktowym rozwiązaniem zamiast #apple ?

#iphone #ios #android
  • 85
  • Odpowiedz
Android to o wiele bardziej zaawansowany system


@kmicolo: napisal troll nr1 na wykopie to samo co pod kazdym tematem o apple. Musisz miec bardzo skrzywiona psychike przez ta zazdrosc i brak. Smutne
  • Odpowiedz
@bocznica: robaczku, wchodzisz w każdy temat w którym się udzielam i mnie obrażasz (zgłoszone administracji). Jeśli jesteś pedałem i chcesz się ze mną umówić to raczej nic z tego nie będzie, nie musisz odstawiać takich końskich zalotów.
  • Odpowiedz
@fourhundredthree: zobacz sobie interfejs miui - jeżeli nie będzie Ci bardzo przeszkadzał to przesiadka na 5s będzie bezbolesna.
Jak nie grzebiesz i nie zmieniasz softu w swoim androidzie jak szalony to powinieneś brać 5s
  • Odpowiedz
@fourhundredthree: jest zbliżony do tego na ios. Brak wyraźnej tapety i pulpitu z widgetami, jak odblokujesz telefon masz od razu menu.
Dodatkowo będziesz musiał przyzwyczaić się do zamkniętego softu - nie wgrasz aplikacji sam, chyba że zrobisz jailbreak - ale ja tego nie polecam :P
  • Odpowiedz
@fourhundredthree: Jakieś 3 lata temu sam się przerzuciłem z Nexusa 4 na 5S, a potem na 6. Absolutnie nie żałuję i nie mam zamiaru wracać. Wszystko zależy od tego jakim typem użytkownika jesteś. Jeżeli cenisz sobie prostotę obsługi i zależy Ci na płynnym działaniu to atakuj iPhone. Jeżeli lubisz pogrzebać w systemie, dostosować pod siebie to atakuj Android, ale bardziej bym się skłaniał w kierunku Nexusa.
  • Odpowiedz
@randall: Nie to że możesz zrobić system pod siebie jest mocą androida, ale że kiedy potrzebujesz coś zrobić robisz to, bo masz do tego narzędzia. W przypadku urządzeń appla najcześćiej po prostu się nie da, albo jest to mega utrudnione.
  • Odpowiedz