Wpis z mikrobloga

I nie daj sobie wmówić że ta gra jest słaba bo to płacze kuców z f1 i f2 xD


@geomag42: Ja jestem kucem f1 & f2 i nienawidzę bethesdy.

  • Odpowiedz
@Python: wsadzić sobie w dupe preorder, przez takich debili jak ty rynek gier dyma nas jak chce


@Python: Czy ty też nagle nabrałeś ochoty na preorder? Mnie osądzili o niszczenie przemysłu rozrywkowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jos: Nie wydałem opinii cumplu. Stwierdziłem tylko, że kupie.

Ta częsc wydaje się jeszcze bardziej kontrowersyjna od "trójki" ale sentyment i ogromna miłość do świata gry nie myśli racjonalnie.
  • Odpowiedz
I nie daj sobie wmówić że ta gra jest słaba bo to płacze kuców z f1 i f2 xD


@geomag42: o, ty też lubisz wydawać opinie o grze, która jeszcze nie wyszła.

  • Odpowiedz
@Robocovo: xD

Myślę nad pierwszym w życiu pre-orderem czegokolwiek, właśnie zniszczyłem Ci tym życie (rzyć ewentualnie)

Czy ty też nagle nabrałeś ochoty na preorder? Mnie osądzili o niszczenie przemysłu rozrywkowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@geomag42: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jos: Fallout 3 był świetny, a nad czwórką siedzą od 2008. Potwierdzone że będzie dużo eksploracji, bardzo rozbudowana budowa bazy w porównaniu z dekorowaniem domku, grafika, nowy system skillowania i tyle mi wystarczy. No i mam pewność że nie zrobią z tego takiej nudnej zupy jaką było new vegas. Pustynia praktycznie bez ciekawych lokacji z super wypasionym miastem w którym nie czuć że jest się w post-apo.
  • Odpowiedz
@geomag42: Wymieniłeś wszystko czego boje sie w F4.

Rozbudowana budowa bazy? Fallout to opowieść o podrózy, o bohaterze outsiderze zmagającym się z nieprzyjaznym światem (wzorowane na Mad Max czy Chłopiec i jego pies). Wpychanie na sile budowania bo jest popularne w grach survivalowych (którą fallout nie jest) to co najmniej kontrowersyjna decyzja.

Nowy system skillowania? Jeszcze bardziej płytki niż w 3 i NV... a myślałem że się nie
  • Odpowiedz