Wpis z mikrobloga

@zielonymirek: nautilus + mechanik to chyba nie jest najlepszy pomysł, jak ktoś używał to niech mnie poprawi. Z małych mechaników masz np SMPL.

Jak ma być okrągły i elektroniczny to chyba najlepiej vamo, ale osobiście sugerowałbym jednak wybór małego boxa np istick, albo cloupor. .
@wzr1one: Mam kilka baterii 18650 i ładowarkę, wiec chciałbym to jakoś wykorzystać. W przypadku mojego HCigar HB-MINI + Horizon Arctic się sprawdza, bo pół dnia intensywnego palenia i po baterii. Hmm, może masz rację. W przypadku iSticka z nautilusem te jego 2200 mAh chyba starczyło by na cały dzień. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zielonymirek: w hybrydzie pin atomizera styka sie bezposrednio z bateria, o ile pamietam. bateria ma raczej dosc szerokie bieguny, w przeciwienstwie do pinu w typowym gniezdzie 510. wiec jesli atomizer ma niewystajacy pin, albo sprezynowy, to moze sie tak zdazyc, ze zetkniesz i pin i zewnetrzny gwint atomizera na biegunie baterii. zamkniesz obwod. batka wentyluje/splonie, w najgorszym wypadku nagromadzone gazy rozerwa tube.
@zielonymirek: W przypadku SMPL, 4nien'a, czy innych rurek, które nie mają regulacji przycisku ani głowicy, to nie idzie wsadzić tam urządzenia z pinem pływającym(Pin pływający może też być w zasilaniu). @vgf_: O co chodzi?

EDIT: już wiem.

EDIT2: Jak chcesz koniecznie rurkę, to bierz Stingray'a. @qwed: po taniości sprzedawał. Chociaż do nautka i tak o wiele lepiej pasuje 20W istick, po co Ci więcej.
@GaHee: jak nie? wepniesz w smpl np nautiliusa. inna sprawa, czy powinienes.
@zielonymirek: moze zawile wyjasnilem. wiec teraz jeszcze zawilej ;-) generalnie mech, czy jakikolwiek inny box/epapieros dziala puszczajac prad o konkretnym napieciu przez drut oporowy, ktory pod wplywem tegoz prad sie nagrzewa dlatego jeden pin jest zawsze wyizolowany. jesli nie wyizolujesz pinu/masz zwarcie, to opor spada. w zwiazku ze spadkiem oporu wzrasta obciazenie. bateria moze wytezymac tylko okreslone obciazenie
@vgf_: No wepniesz ale nie będzie to poprawnie działało. Bateria w środku pływa, a cały mod potrzebuje jednego punktu stałego(pinu plus atomizera), żeby działał poprawnie. IMO, mechaniki nie służą do tego, żeby używać na nich nautiliusa, bo to się mija z celem.