Wpis z mikrobloga

@czternastaczydziesci: siedze od zawsze na iphone, teraz chce sie przesiasc z 5. iOS jest nudny i z tego co widze samsung jednak wiecej oferuje. Lepszy ekran, kamera ze stabilizacja, pulsometr a i z tego co czytam to sam lagdroid juz tak nie zamula...
@qmicha: ja bym bral ip6 ale jako ja Ci powiem, ze to bezsensowny wybor. Chyba, ze rzeczywiscie korzystac z iFamily. Jesli chcesz sobie dzwonic, pisac smsy, ogladac polskie kabarety na youtubie I sluchac muzyki, to naprawde bez spiny. Lepiej dac ten 1000zl na biedne dzieci.
@qmicha: Niby tak, ale przy jablku 16gb jest ok moim zdaniem, appki sa bardzo dobrze zoptymalizowane, nie ma najmniejszych problemow. Samsung jednak, to druga liga. Nie jestem bojowkarzem iosa, tez uwazam go za nudny, niepotrzebny itd., ale jesli mialbym od tak wydac srednia pensje na zabawke, to chyba jednak iphone. Lagsung to jednak lagsung, nigdy nie wiesz :D
@qmicha: ja sam korzystam od lat z iphonów, miałem w międzyczasie ochotę na zmianę i kupiłem xperie s, na poczatku było spoko, działał ok ale jak zacząłem wrzucać więcej rzeczy to zaczęło się zamulanie albo crashowanie aplikacji, od tamtego momentu tylko iphone, nikt mnie za żadne skarby nie przekona do androida.
@qmicha: w czwartek bede go mial u siebie

powiem ci tak - przeskoczylem z oneplus one na two - i porazka na tyle ze szybko sie spozbylem i kupilem edge

iphone mnie przerazaja swoja wytrzymaloscia - ale nie da sie ukryc ze iphony maja najwiecej telefonu w telefonie
@adulski: w sensie ze wytrzymalosc jest #!$%@?? :D zgadzam sie.. to aluminium powinno byc wzmocnione.. co do ekranu, jest ok - ale tylko jak nalozysz folie ochronna...
@qmicha: mailem ten sam dylemat. Ale taniej wyszedł ip6. Myśle zmienić za jakiś czas na 6s póki 6 nie spadała z ceny zbytnio.
Wcześniej użytkowałem samsungi. Zawsze te same problemy. Kiepska jakość obudowy, wypalanie sie wyświetlacza, rożne lagi systemowe, gubienie zasięgu i info: wyjęto kartę sim :D