Wpis z mikrobloga

Recenzja Orange Pi PC ! W linku poniżej dowiesz się czy warto wywalić 15$ na hardwarowo mocniejszą podróbkę Raspberry Pi 2. Z tego co widzę to jest pierwsza recenzja w polsce tej abominacji więc zapraszam do poczytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://feriar-lab.pl/recenzja-orange-pi-pc

#recenzja #raspberrypi #orangepi #orangepipc #elektronika #elektronikadiy #majsterkowanie #arduino ( ͡º ͜ʖ͡º)
feriar - Recenzja Orange Pi PC ! W linku poniżej dowiesz się czy warto wywalić 15$ na...

źródło: comment_xs6uVFifYmAeUtFLA9u9iATwXjGRzldF.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Jaro070: nie doszukałem się nigdzie dostępnej dystrubucji XBMC/Kodi dla Allwinnera H3. Próbowałem też instalować Rom z Zidoo X1 ale nie chce się nawet uruchomić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@jestem_w_szoku: też uważam, że ma potencjał, dlatego tak mocno nie zrównałem go z ziemią w recenzji ( ͡ ͜ʖ ͡) ale trochę niedociągnięć jednak ma. RasPi2 od kopa działa i ma bardzo szerokie wsparcie, a tu tylko loboris coś działa w temacie OPI-PC
  • Odpowiedz
@feriar: Recenzja ok, z tego co wyczytałem w necie, obsluga wszystkich peryferiów sprowadza się do przerobienia pliku *bin z obrazu na plik *fex i edytowanie ustawień jak np. w wiedźminie albo diablo 3. Szkoda, że moja pomarańczka przyszła tydzień temu i nie mam już czasu na zabawę.
  • Odpowiedz
@qwelukasz: w kwietniu bawiłem się, ale jak na moje oko to żadnych zmian. Lepsze jest banana pi m3 albo jakie RPi2 wzwyż ;)
Ale to zależy do czego potrzebuje orange pi pc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz