Wpis z mikrobloga

@aleszczerze:
pamietam jak kiedys sobie skoczka z czipsow tak przyssalem do czola. (taka polowa gumowej pileczki, wywyjalo sie na druga strone i skakalo) zapomnialem o tym na jakies 30 minut.
przez tydzien wygladalem jak rasowa Hinduska
  • Odpowiedz
@lupaczkokosow: Spokojnie, nie jest tak źle. Znam typka który oglądał reklamę pepsi z mnichem który zrobił sobie znak walac głową w puszkę.
Zrobił to samo i zadziałało tak dobrze ze ma znak do dzisiaj a było to już parę lat temu.
  • Odpowiedz
@aleszczerze:
Mój chłopak mi kiedyś zrobił malinkę na policzku. Mądrala myślał że nie bedzie widać, tydzień chodziłam z siniakiem. Moja mama myślała że mnie uderzył i chciała żebym go zaprosiła na poważną rozmowę xD
  • Odpowiedz
@aleszczerze: O matko. Dorosły facet z dzieckiem taką głupotą się przejmuje. O ile nie pracujesz z jakimś delikatnym klientem, bo jak ktoś będzie miał jakieś ale to powiesz, że się w głowę #!$%@?łeś. Ot co.
  • Odpowiedz
@Kansas: Ciesze się, że się podobało, mnie to strasznie #!$%@?ło. Skąd niebieskie biorą takie pomysły to nie wiem. Ale w sumie ostatnio hitem wśród Karyn było zasysanie ust na szklankę, żeby były pełniejsze, więc was rozgrzeszam.
  • Odpowiedz