Wpis z mikrobloga

#seriale #serial
Pojawiło się kilka nowych tytułów które postanowiłem sprawdzić.

Blindspot to tajemnicza historia kobiety, która zostaje znaleziona na Times Square zupełnie naga. Jej ciało pokrywają tatuaże, a jednym z nich jest imię agenta FBI – Kurta Wallera. On wraz z grupą śledczych stara się rozwiązać tę zagadkę.
Zwiastun

Po dwóch odcinkach stwierdzam, że fabuła trzyma się kupy, na grę aktorską raczej nikt nie będzie narzekać, bo aktorzy w większości znani.

Quantico- serial przedstawia losy grupy rekrutów starających się o dołączenie do FBI, z których jeden zostanie podejrzany o zorganizowanie największego ataku terrorystycznego od czasu zamachów z 11 września 2001 roku.
Zwiastun

Ciężko ocenić po odcinki pilotarzowym, ale spodziewałem się czegoś lepszego. Zdecydowanie serial bardziej dla różowych pasków.

The Player- Bohaterem produkcji jest Alex Kane, byłym komandos, który obecnie pracuje jako ochroniarz w Las Vegas. Jego życie zmienia się, gdy zostaje wciągnięty w siec konspiracyjną, która zmusza go do wykonywania trudnych zadań, aby uratować życie niewinnych ludzi.
Zwiastun

Jak na razie zapowiada się najlepiej z wszystkich produkcji, jakie ostatnio wyszły.

Jest jeszcze Heroes Reborn. Reaktywowani "Herosi", których emisja zakończyła się w 2010 roku po czterech sezonach. W nowej odsłonie serialu opowiedziana zostanie nowa historia i pojawi się sporo aktorów z poprzednich sezonów. Grupa ludzi obdarzonych nadnaturalnymi mocami walczy z siłami zła.
Zwiastun

Zwiastun wydaje się bardzo fantastyczny i mam na myśli bardziej "fantasy" niż "fantastic". Średnio mi się spodobał...

#quantico #theplayer #blindspot #heroesreborn
Romantyczny_Roman - #seriale #serial
Pojawiło się kilka nowych tytułów które postano...

źródło: comment_xHV3EUNVKxuOTujsolfdcx1yn8FWZqIg.jpg

Pobierz
  • 8
@lucy-wasko-mandes: Zobaczę... A tak w ogóle powinnaś jeszcze raz rzucić okiem na Black Mirror. To co opowiadałaś na YouTube było dziwne :) Serial nie miał na celu pokazania, że internet czy technologia jest "blee"... Tam chodzi o coś całkiem innego, jednak troszkę powiązanego z pędzącą do przodu technologią.