Wpis z mikrobloga

Ech.. fajnie bylo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Szkoda,ze tak krotko i ,ze pogoda do dupy.
#ukraina jest piekna przy obecnym kursie hrywny to bez sensu jechac w #bieszczady .
1hrywna to 0,17-0,18 groszy. Gdzie ktorys rok do tylu placilismy po 50-60 groszy ( ͜͡ʖ ͡€)
Wiec powinno byc otagowane HASHcebuladeals

#motocykle #azylboners #offroad #enduro
bigger - Ech.. fajnie bylo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Szkoda,ze tak krotko i ,ze pogoda do dupy. 
...

źródło: comment_NEBIkYxgY1nUcIXyWJQ01qAyRt6rkcxH.jpg

Pobierz
  • 22
@bigger: Jak masz jeszcze jakieś fajne fotki z podróży czy moto to dawaj tutaj:)
Albo wrzuć ten przejazd z kamerki na youtuba tak z 5 minut.
@PowszechnySamarytanin: Prywatnie. Bez sensu jakikolwiek inny sposob. No chyba,ze ktos ma cisnienie na spotkanie sie z forumowiczami. MIelismy miejscowke, ktora uchodzi za bardzo droga. Caly dom dla ~8 osob wynajmowalismy za ~100 za dobe. Dojazd od granicy bezproblemowy. Na samej grancy roznie, ale do przejscia.

My jechalismy pickup'em + 5 motorow. Nie odmawialismy sobie NICZEGO i zylismy jak krolowie i calosc wycieczki wyszla na glowe ~350-400 zeta z przejazdem w 2
@PowszechnySamarytanin: Ja KLR 650 custom. ;-)
Tu na poloninie rownej.

Ekipe mam juz sprawdzona. Nawet nie lokalna koniecznie. Jeden przypadkiem poznany na forum, drugi to jego kumpel, 2 innych to kumple od dawna. Generalnie po kilku wjazdach wykrystalizowala sie ekipa z ktora mozna konie krasc i bez wahania powiem,ze moge jechac z nimi na koniec swiata. Zrozumienie, wspolpraca i zajebista zabawa.
Cos o co trudno na forumowych spendach gdzie co drugi
bigger - @PowszechnySamarytanin: Ja KLR 650 custom. ;-) 
Tu na poloninie rownej. 

...

źródło: comment_hZbqFnZyR76dCLMPF0xfbFYBOquH7YTz.jpg

Pobierz
@PowszechnySamarytanin: Wez namow jakis 2-3 znajomych albo forumowiczow (samemu strach) to Ci zaprojektuje taki wyjazd na UA na 2-3 dni, ze zadne biuro nie ogarnie. Bez zadnej napinki.

Wjazd na polonine rowno, objazd Libuchory i kilku innych wiosek + wizyta w Uzohorodzie. Dam namiary na miejscowki i cala reszte. 2-3 dni lajtowego jezdzenia dla kazdego, nawet uber żółtodzioba.
@bigger: fajna fota, mówię sobie, ale #!$%@? że mu się tak rozmazało, przybliżam a tu zonk:) mone zazdro, ja za cienki w uszach jestem, pojechałbym ale sam się cykam, a mechaniorem nie jestem...