Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak odbierać 4 telefon z ofertą pracy dla #niebieskipasek w ciągu tygodnia... Wiedziałam, po prostu wiedziałam, żeby nikomu nie mówić, że niebieski pracuje zdalnie, w domu. Oczywiście lawina pt. HURR WYJDŹ Z DOMU DURRRR IDŹ DO PRACY i karuzela #!$%@? rodzinnego mode on. Jak był bezrobotny przez kilka tygodni, to jakoś nikt mu ofert nie podsyłał, a jak siedzi na kanapie zarabiając 2 czy 3x tyle, ile z tych świetnych, podesłanych ofert by miał, to wszyscy dostali wścieku dupy. Chyba na jakiś czas przestanę odbierać telefon, dopóki im nie przejdzie. Może zaczną zaglądać do swoich portfelów, a nie do naszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gorzkiezale #truestory #pracbaza #bekazpodludzi
  • 14
@KrisM89: ale jak odpisujesz komuś, to go wołaj, okej ( ͡° ͜ʖ ͡°)? u nas sytuacja jest inna, bo jeszcze trochę czasu niebieski ma alimenty, plus ja pracuję i za tyle spokojnie żyjemy. Wszystko co on zarabia to tylko podwyższenie standardu życia albo jakieś wakacje, zbieranie na nowe auto itp., więc nawet przy chudszym miesiącu czy przestoju nie ma problemu i wszyscy to wiedzą, ale dalej dzwonią,
@MoralneSalto: Sorry, na wykopie jestem od dawna, ale dopiero zaczynam mirkować. No ja już sobie nie wyobrażam innego życia. W sumie gdyby nie ta niepewność co do finansów to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby np przezimować w jakimś ciepłym miejscu na świecie itd. Praca zdalna to dla ludzi niezależnych klucz do szczęścia :)
@agaciksa: już się wygadał, że z domu pracuje. nie uwierzą, jak szybko zmieni swoją wersję :(
@moooka: ja od 8:00 w pracy siedzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale sobie kawkę piję i przez telefon gadam do woli, taka sytuacja
@kWeb24: to niech dadzą nam spokój ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@KrisM89: spoko, tak myślałam, dlatego napisałam grzecznie :) odpowiadaj klikając "odpowiedz"
@MoralneSalto: Jak można siedzieć w gaciach przed kompem i twierdzić, że się pracuje? Idź dojeżdżać 20km do pracbazy na 8h za 1200! A nie te Twoje granie, w #!$%@? Cię robią! ( ) Nie dadzą, dla nich to niepojęte oni często pół życia w jednym zakładzie spędzili 'pnąc' się na stabilnej ale nudnej i mało ambitnej posadzie. Różnica czasów. Ciekawe jak nasze dzieciaki będą na nas