Wpis z mikrobloga

#anime

Sezon się dobrze nie zaczął a jest już pierwszy drop - Lance N' Masques. Jeśli ktoś rozważał oglądanie tej serii to poważnie radzę, dla własnego zdrowia psychicznego nawet nie zaczynajcie. Początkowo chciałem wypisać co w tej serii jest złego, ale łatwiej będzie napisać, że nie ma nic dobrego. A kreska to moe rak i (#!$%@? z reddita) "lolification level high". To jest tak słabe, że nawet nie zamierzam dać 3 epów na rozruszanie.
faustinek - #anime 

Sezon się dobrze nie zaczął a jest już pierwszy drop - Lance N...

źródło: comment_aLRuXWesldDJC3Zn283vzJsFcAsb5g7D.jpg

Pobierz
  • 9
@faustinek: podszedłem do tego z nastawieniem, że będzie syf. Bez problemu obejrzałem cały odcinek, a często coś dropuję ledwo po włączeniu. Nie rozumiem, co ci w tym nie pasuje ( ͡º ͜ʖ͡º) Myślałem, że może jakieś kijowe wykonanie. Nie było, sporo całkiem przyzwoitych animacji. Sama kreska to kwestia gustu - dla mnie spoko. Myślałem, że może nudne. Nie było. Że może idiotyczne? Jest abstrakcyjne, ale na
@nihon: Zastawiałem się co mam Ci napisać, ale w sumie stwierdziłem, że nie chce mi się rozpisywać na temat takiego gniota, więc po prostu zapytam: Czy możesz mi wytłumaczyć w jaki sposób, jakikolwiek element tej serii mógłby być gorzej zrobiony? Aha i proszę Cię, jak dyskutujesz o jakimś tytule to nie używaj sformułowania "mi się podoba", bo to nie jest argument.
@faustinek: fakt że oglądałem to po kilku piwach, ale nie chce mi się powtarzać odcinka na trzeźwo. Nie chce mi się też teraz wymieniać, czemu to nie było złe. Już napisałem wyżej.
Poza tym wypowiadanie się o serii po jednym odcinku... xD