Wpis z mikrobloga

#portfel #aliexpress #allegro

Szukam portfela podobnego do tego ze zdjęcia (kupowany z 10 lat temu).

- Nie jest gruby i skórzany (tylko z materiału, miękki), więc z łatwością mieści się do kieszeni.
- Składa się z dwóch części (a nie jak wszystkie "sportowe" z trzech) tzn. składa się na pół.
- Ma suwak tam gdzie banknoty (a nie jak inne, że tylko przegródka).
- Po lewej stronie w tej kieszonce mieszczą się karty.
mk321 - #portfel #aliexpress #allegro

Szukam portfela podobnego do tego ze zdjęcia...

źródło: comment_yyCRFYmKPm4zDvLyzVmCPd3ba9yqQ9PA.jpg

Pobierz
  • 14
@Papasanbaba: właśnie szukałem. Po targowiskach, sklepach "wszystko po 4zł" i innych chińczykach. Nie mają nigdzie takiego, żeby: miał suwak, był składany na 2 (a nie na 3), był z materiału. Dlatego szukam na Aliexpress.
@czupek: szukałem tak... szukałem też pod "wallet zip", "wallet zip fastener", "wallet zipper", "sport wallet" itd.

@GniewneKopytko: byłem w większości sklepów w galeriach. Wszędzie są składane na trzy (niektóre nawet z suwakiem, ale jak się składa na 3 to jest gruby, mi taki niepotrzebny).

@lochfyne: przez 10 lat wytrzymał. W sumie dopiero od ostatniego roku zaczął się drzeć. Jak dla mnie był super. Jeśli miałbym kupować taki portfel co
@mroz3: @Papasanbaba: @Miecz12: @czupek: @GniewneKopytko: @goromadska: @martinlubpl: po 2 latach poszukiwań (1, 2) zawężam wymagania:

- Składa się z dwóch części (a nie jak wszystkie "sportowe" z trzech) tzn. składa się na pół.
- Ma suwak tam gdzie banknoty (a nie jak inne, że tylko przegródka).
- Mieszczą się karty.

Mój obecny jest w opłakanym stanie (nawet go szyłem xD ). Mirki,
mk321 - @mroz3: @Papasanbaba: @Miecz12: @czupek: @GniewneKopytko: @goromadska: @marti...

źródło: comment_nmx6ZvmIymMf5y94DB0ZUhRZClnqJfIh.jpg

Pobierz