Wpis z mikrobloga

Przyszedł dzisiaj Mi Band stąd. Zamawiany 10 września, 18 dni w sumie sporo, ale leżał trochę w WER Warszawa. Wydaje mi się, że legit sądząc po świetnym opakowaniu i napisie na opasce. Zainstalowałem apkę z Google Play, bo ten tweakowany MiFit nie wykrywał opaski. Oryginalna aplikacja Xiaomi złapała po bluetooth za drugim razem. Wszystko raczej okej, kroki mierzy poprawnie, updatuje od razu. Dam znać za jakiś czas jak długo trzyma bateria i czy działa poprawnie jeśli chodzi o pomiar snu.
#pokazzakupy #aliexpress #itemyzchin
Pobierz wrth - Przyszedł dzisiaj Mi Band stąd. Zamawiany 10 września, 18 dni w sumie sporo, a...
źródło: comment_SucaXzZmWh1VQFs7UOMiPaVC6XGR7pDh.jpg
  • 25
@coTYkcesz: To smartband, liczy kroki, samoczynnie wykrywa wszelaką aktywność fizyczną (wszystko po to, żeby mierzyć kalorie, co przy prowadzeniu aktywnego trybu życia jest po prostu mega wygodne). Ponadto jest wyposażony w opcję pomiaru snu (nie mam pojęcia, na jakiej to zasadzie działa, ale w apce jest cały ekran do tego, w tym jak długo spaliśmy "głęboko"). Oprócz tego z grzebania w opcjach widzę, że wibruje na ręce kiedy ktoś dzwoni, a
@wrth: @coTYkcesz: moge odsprzedac swój oryginalny xiaomi z dwoma paskami. Pudełko i ładowarka. 50pln plus wysylka albo odbior osobisty. kupiłem inna opaske wiec ta chce sprzedac po kosztach.
@wrth: a ten tego tamtego, rozumiem, że musi byc non stop blutuf w telefonie włączony ?
da sie to jakos sparowac tak by moj telefon nie byl widoczny przez blutufa dla innych ? tzn ukryty i sparowany ze mibandem ?
Dużo baterii zżera z telefonu taki blutucz ?
@KaczorDolan: To nie do końca tak. Jak wyłączysz bluetooth to po prostu nie będzie się updatować na bieżąco. Potem jak włączysz to zgra z banda całą aktywność z czasu nieaktywnego połączenia. Da się, po prostu wyłącz wykrywanie. Sporo niestety.
@KaczorDolan: No wtedy niestety nie zrobi. :D Myslalem raczej o takich codziennych zastosowaniach. Z reguly jesli laduje telefon to na noc i wtedy bede zostawiac bluetooth nie tracac baterii.
@Luxon007: Zdrapki mają tylko telefony i (chyba) powerbanki. Sprawdziłem w każdym razie inne cechy, po których można ocenić, czy band to fake. Chodzi o napis na wewnętrznej stronie bransoletki i widoczne pod światło diody. Ten mój to zdecydowanie legit :)