Wpis z mikrobloga

Uff...wyszedł :).
Złapałem kotka, robi się coraz chłodniej i po prostu zrobiło mi się go szkoda. Początkowo wszedł za szafę, ale teraz już siedzi przy oknie i gapi się na mnie. Brać go na ręce czy czekać, aż sam przylezie? Chciałbym żeby robił do kuwety i też nie wiem czy sam zauważy gdzie ma się załatwiać.

Póki co znalazłem sposób, po schowaniu się za szafę siedzi tam i siedzi...Ale gdy uruchomię na lapku miauczenie to wyłazi i biega po mieszkaniu. Szynkę wpierdzielił, aż mu się uszy trzęsły. Muszę jechać do weterynarza, zaszczepić go i odrobaczyć ( ale poczekam jeszcze 2-3 ) żeby się nie bał.

Możecie też zaproponować imię, z tego co widzę to ma dzwonki między nogami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli ktoś z #lodz poleciłby mi weterynarza to też byłbym wdzięczny.

#koty #kot #zwierzaczki #pytanie #pytaniedoeksperta
KuwbuJ - Uff...wyszedł :).
Złapałem kotka, robi się coraz chłodniej i po prostu zrob...

źródło: comment_rgYtlzMaWDBZy2T2b73d9e8FGEwEmqke.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@KuwbuJ: Poczekaj... wiec szedl sobie ten kotel a Ty zaczales za nim biec i go zlapales? Zaniosles do domu i zamknales na zawsze. Czy ta historia nie ma swojego odpowiednika w swiecie ludzi?
  • Odpowiedz
@KuwbuJ: Ale masz fajnego kiciora :)
Pisalam juz o tym Mirkom nie raz, ale moge powtorzyc. Koty szybciej się przyzwyczajaja, i lepiej reaguja na imiona zaczynajace się od litery S. Ja mam w domu Sabbake


i Summer. Oboje swietnie reaguja na imiona :)
A zeby sie kotel szybciej przyzwyczail do Ciebie, nowego otoczenia i KUWETY, polecam faliway-spray przeciwdziała kocim stresom. :)
  • Odpowiedz