Wpis z mikrobloga

Bedzie to jeden z tych wpisow w korych autor to niby ma bol dupy, niby nie ma, a koniec koncow i tak kaza mu usunac konto.

Od kilku dobrych lat walczylem z moja szafa, moje ubrania to byly bojowki i koszulki z zespolami. Dzielnie wiec stwierdzilem ze czas to zmienic, pora dorosnac. I tu zaczely sie schody. Od momentu rozpoczecia zdecydowana wiekszosc meskich ubran jest dla mnie idiotyczna. Czas na wyliczenia.

1)rurki
#!$%@? juz od tego czy cisnie w jaja czy nie, mam lydki kolarza, nie przejda i #!$%@?

2)fullcapy
Nie jestem w stanie ogarnac sensu czapki ktora jest noszona w kazdy mozliwy sposob, byleby tylko nie chronila od slonca.

3)krok w kolanach
Nasrales sobie do spodni, tyle na ten temat

4)szare dresy
Spodnie ktore sie nosi po domu, ktore mozna uwalic czyms, a nie na ulice.

5)podwiniete nogawki
Tu moge napisac rozprawke na ten temat, ale skroce to najbardziej jak moge. Ani to ladne ani praktyczne, w dodatku pizga po kostkach.

6)wsuwane buty
Skojarzenie z przedszkolem, tyle.

Moglbym tak bez konca, jedyne co do mnie przemawia to buty z wysokimi cholewami (niby to na motor, niby glany). Coz, jedyne co mi zostaje to garnitur albo moda heteroseksualnego mezczyzny
#modameska
#ubierajsiezwykopem
#niebieskiepaski
N.....m - Bedzie to jeden z tych wpisow w korych autor to niby ma bol dupy, niby nie ...

źródło: comment_uZzrkAwRzeaTkq75rdQlPs7rvhapfUFN.jpg

Pobierz
  • 35
@No_Witam: 1) a po co rurki od razu? Odpowiednie slimy a jak już to zwykłe regular, byle nie worki na kartofle i będzie ok.

2 i 3 nie moja bajka

4) od biedy awaryjnie z psem możesz wyjść :)

5) raczej w ciepłe dni wiosny/lata do mokasyn albo to wysokich botków w zimę. Ale do półbutów w chłodne dni?

6) chodzi o mokasyny? To jeszcze nie dorosłeś :)

Ale jak się
@No_Witam: Wszystko spoko. najważniejsze, żeby stylówa była spójna. Jak to dobrze wygląda i nie uderza w ogólnie przyjętą kulturę ubioru, to możesz mieć nawet sukienkę na sobie i tak nikogo to bardzo nie obchodzi.
@No_Witam: Prawda jest taka, ze najlepiej sie ubierac przecietnie i nie starc sie zbytnio bo jest to rozwiazanie optymalne z punktu widzenia kosztow ale i z punktu widzenia spolecznego. Jesli bedziesz sie ubieral zbyt tabio, kobiety w otoczeniu obrobia Ci dupe i nie dadza zyc. Jesli sie będziesz za mocno staral to dupę obrobią Ci faceci.