Wpis z mikrobloga

#wykopowypupil i #gadzibastion po godzinach ;)

Dziś prację skończyłam grzecznie, bo o 18. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie fakt, że zapomniałam nakarmić lotki.. szit. O 20 z groszem pojechałam do pracy, to jeszcze zrobiłam zaprawę na dwóch terrariach (Tak @pankara, Twoje terra będzie gotowe po weekendzie:D). Posprzątałam lotkom, nakarmiłam, zrobiłam dwa meeega słodkie filmiki. Ciągle problemem jest brak funduszy na kamerkę. Od ponad tygodnia nie ma zadnych wpłat, w takim tempie, to nie będzie streama nigdy ;D 303,45 zł ciagle siedzi na koncie ;D (samo podłączenie interentu do piwnicy będzie kosztowało ok 200 zł. + kamera + oświetlenie (?) nie wiem, chłopaki coś kombinowali ;D Dlatego zachęcam do wpłat, im szybciej się uzbiera, tym szybciej będzie można lotki w nocy obserwować, nie wychodząc z domu ;)

Paulina Gwiazda
51 2490 1044 0000 4200 8583 4703


PayPal evenstar5@wp.pl

Dwie karłowate agamy zniosły jajka, jedna fajnie, 17 sztuk, do pojemnika, gdzie miała jajka znieść, ale druga, ciota - miesiąc czasu kopie w pojemniku,a jak przyszło co do czego, to zniosła jajka w suche podłoże, wszystkie 14 sztuk jak psu w dupe ;< Tak czy inaczej, pozbierałam, nawodniłam, wrzuciłam do inkubatora - kto wie, może ze 2-3 sztuki przeżyją.

o o o

A tutaj zdjęcie wensza @Pankara podczas ważenia.

Bołas
Taki fajny
I jeszcze jenzor wystawia:D

Do tego Ręka pełna agam karłowatych;D

I jeszcze - obiecałam, że będę robiła lotopałanki z filcu ;D Może nie są jakoś wybitnie ładne, ale jako upominek się nada ;) Każdy "właściciel", który przyjedzie do mnie do sklepu - dostanie taką ode mnie ;). Jak akurat "nie będzie na stanie", to doślę na wskazany adres. Breloki można też kupić (kasa leci na fundusz lotkowy). Takie kupne mogę "ztuningować" - dodać jakieś serducho na brzuszku, pierwszą literę imienia/nicku, jakiś numerek. Ale to już indywidualnie ;) Cenę za lotkę daję "co łaska", ale niech to będzie minimum 20 zł (+5 zł wysyłka). Szybciej zbierzemy na streaming ;D

Tak wyglądaj (przy okazji zrobiłam kotka i psiaka dla mamy znajomych, całkiem fajna zabawa z tym filcem;D)

No i w końcu do sedna - LOTOPAŁANKI :D Ostatnio wpadł @GraveDigger i dostał solidny opierdziel - ja tu staram się nie budzić paralotni, nie denerwować, a ten od razu łapska do klatki pcha, budzi i na ręce próbuje wziąć. Lotki się mocno przestraszyły, wkurzyły pogryzły grejwa i już nie chcą do mnie podchodzić od tamtego czasu. Grejw masz minusa! :<

Filmik, jak Mirek wpieprza świerszcza
A tu Atencja i Mirek zlizują mi z palca mieszankę BML (taka papka, dieta dla lotek)

No i zdjęcia z dziś ;)

W dzień sypnęłam im troszkę mącznika - jak wpadłam do sklepu po 20, to nie sadziłam, że takie zamieszanie będzie i tyle szczęścia ;D
To jest chyba Mirabelka
Znowy Mirabelka
Mirek i jego ukochany mącznik
Może ogórka?
Naaah, miseczka z mącznikiem lepsza;D
Do jedzenia są potrzebne trzy łapy ;D
Atencja albo Afera, kto wie;D (chyba Afera, bo mnie okrzyczała i uciekła ;<)
Trzy sztukasie tam siedzo
Oooooo jaki pyszny świerszcz Wkur*iona lotopałanka ;DDD
NIE PACZ NA MNIE JAK JEM!

I to tyle na dziś ;) Kolejne lotki moooże w niedziele, może dopiero w poniedziałek ;)

Fanpage - Strona - Allegro

#gadzibastion #wykopowypupil #lotopalanka #lotka #agama #agamy #gekon #gekony #waz #wonsz #weze #kameleon #jez #jeze #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin

Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)
Khaleesi - #wykopowypupil i #gadzibastion po godzinach ;)

Dziś prację skończyłam g...

źródło: comment_PjvLcU66x5T4ioMMgWs9DpCfzZBEIrOV.jpg

Pobierz
  • 51