Wpis z mikrobloga

Słuchaweczki Bluedio N2, zamówione razem ze @S_M_I_T_H 02.09, dotarły 21.09. Legitne, potwierdzone na stronie Bluedio.

Słuchaweczki kupione z myślą o treningach na siłowni. W zestawie pudełko, słuchawki, dodatkowe ogumienie, takie gumowe cuś co ma zapobiegać chyba spadaniu z ucha podczas aktywności fizycznej, ale nic nie daje, instrukcja obsługi i kabel microUSB do ładowania.

Grają podobnie do słuchawek Roccat Syva, całkiem głośno, w moim przypadku dobrze tłumią otoczenie, jakość wygląda na dobrą, póki co nic się nie psuje, jak się zepsują to zawołam ( ͡° ͜ʖ ͡°). Bluetooth sięga na 10 metrów. Nie zaobserwowałem spadków głośności czy przerywania. Mają możliwość odbierania połączeń poprzez komendy głosowe 'yes' i 'no'. Mikrofon ładnie zbiera. Niestety brak możliwości przyciszania i zwiększania głośności przez pilot ( ͡° ʖ̯ ͡°), ale kawałki można zmieniać. Działają pod WP i Android.

#itemyzchin #sluchawki
Pobierz HeavyNuts - Słuchaweczki Bluedio N2, zamówione razem ze @SMITH 02.09, dotarły 21.09. ...
źródło: comment_C7PUufaExiS1bjfjEjH3rcVTDWReTSUq.jpg
  • 14
@raven66: Po miesiącu w dalszym ciągu tak samo pozytywna opinia. Na androidzie działa dodatkowo zmiana poziomu głośności oraz wyświetla poziom baterii. Pilocik troszkę dynda i czasami powoduje wypadnięcie słuchawki, ale to już kwestia ucha. W moim przypadku wystarczy przewlec kabelek przez ramiączko bezrękawnika i wtedy jest git. Bateria wytrzymuje z 3 godziny.

Dodatkowo wołam: @Mato: @pazzdi: @parowczankreatyny: bo się udzielali :D