Wpis z mikrobloga

1674 - 37(OC) - 33 (GC) = 1604

Jakoś nie miałem zacięcia do odejmowania w wakacje, postanowiłem odjąć po sezonie letnim, a więc najwyższa już pora.
Niestety wyjątkowo nie było ani jednego wypadku na kesze, wszystkie są przy okazji innych wyjazdów, chociaż w ramach niektórych bywały całe popołudnia lub ranki z keszingiem :)
Kesze z następujących miast:
-Słupsk, Ustka i jeden w drodze, zabrakło 1 kesza do geościeżki :(, miło było poplażować, zobaczyć przyjaciół i stare kąty;
-Grudziądz mój rejon bazowy, a więc generalnie na bieżąco;
-Hel, przystanek w ramach niespodziewanego rejsu po Bałtyku;
-Nowe, pobliskie miasteczko, którego nigdy nie widziałem, a dzięki keszingowi obszedłem z przyjemnością;
-Poznań, nocka podczas przerwy w dłuższej podróży no i parę sztuk z okolic hostelu zaliczonych;
-Praga, Brno służbowy wyjazd, a więc było sporo punktów obowiązkowych, ale udało się też odrobinkę pokeszować (odłączając się od wycieczki czy w nocy w okolicach hotelu);
-Gdańsk, tylko to co było pod ręką (inna sprawa, że miasto często odwiedzałem, a więc coraz mniej skrzynek w pobliżu).

Kilka lat temu szukałem gównie OC i jeśli nic kompletnie nie było w okolicy to sprawdzałem czy może jest GC w wyniku tego jedynie 10% skrzynek miałem z GC, obecnie kesz to kesz i OC stanowią już "tylko" ~2/3 :)

Z keszerskim pozdrowieniem!
#2000keszy #geocaching #opencaching #wakacje
Pobierz antros - 1674 - 37(OC) - 33 (GC) = 1604

Jakoś nie miałem zacięcia do odejmowania w...
źródło: comment_RLhTkOADaHFkEM29QCDpM0CnL3W3sL6Z.jpg
  • 2