Wpis z mikrobloga

niech mi ktoś wytłumaczy bo już #!$%@? dostaje, prawie nigdzie nie dzwonie mam tylko internet w tym #!$%@? androidzie
i ciągle zjada mi pieniadze w tej choernej sieci THREE

Dostaje tam zawsze 150mb przy doładowaniu, mam zawsze wykupiony pakiet internetu i ciągle zjada mi kase, no #!$%@?.
3 dni temu mialem 6 funtow
wczoraj 4,50
dzisiaj 2,80
no #!$%@?

#uk #anglia #three
  • 25
@c4-pl-: Może zadzwoń do nich i zapytaj o co chodzi. Ja nigdy nie miałam problemów- nawet smsy wysyłali jak zapominałam włączyć wifi ile zużyłam ostatnio kasy na internet.
@c4-pl- Sam mam tą sieć, więc mogę śmiało napisać, że jeśli nie masz unlimited data w abonamencie, to lepiej zmień sieć. Najsłabszy zasięg mają, lubią robić problemy i takie coś jak Tobie się zdarza. Wejdź sobie w opcje i sprawdź co Ci zżera neta
@blainemono: jak ci cos #!$%@? pakiety to albo wchodzisz na jakieś strony ktore po cichaczu zapisuja Ciebie na SMSy premium (chyba że masz to wyłączone) albo cichcem jakaś aplikacja dziala w tle i sle co jej sie zywnie podoba. Tudzież masz mobilnego trojana/'botneta, #!$%@? wie co ;]
No u mnie trójka ma najlepszy zasięg. Tylko ona działa w pracy. A cena za 1mb to chyba 2p. Coś się zmieniło i teraz all you can it data podwyższyli z 15ł na 20ł.kolega dobrze mówi sprawdź użycie danych i zobacz co ci pobiera.