Wpis z mikrobloga

Mam pytanie. W jaki sposób przeciwników brać "na muszkę"? Chodzi mi o tą mechanikę brania na cel wroga który w wyniku tego poddaje się i można mu rozkazywać. Gram na padzie od xbox'a 360 i nie mam pojęcia jak to się robi (przy zakradaniu się do przeciwników i celowaniu w nich nic się nie dzieje).
#metalgearsolid #mgs #gry
  • 13
To musiałem to jakoś koślawo robić :) Ponieważ celowałem w nieświadomych zakradając się od tyłu i nic. A jak się odwrócili to włączał się od razu reflex mode.
@Asterling @kj5 Udało mi się :)
@sermaciej i można tak przesłuchać gościa.
Mam kolejne pytanie. Czy można jakoś regulować upływ czasu przy korzystaniu z Phantom Cigar? Bo tak to schodzi zawsze tyle samo a nie o to kaman, żeby misje zaczynać np. nad ranem zamiast na początku nocy.
@michael323: Phantom Cigar anulujesz d-padem w lewo, a żeby wziąć przeciwnika "na muszkę" musisz bardzo blisko, podejść od tyłu do przeciwnika, potem jeszcze możesz kazać mu się położyć. Oprócz tego musisz podejść bardzo powoli (delikatnie wychylając gałkę), bo inaczej cię usłyszy (chyba, że masz sneaking suit, on wycisza kroki). Generalnie jak masz możliwość tak kogoś podejść, to jest to lepsze, bo uśpieni/obezwładnieni po jakimś czasie się budzą, a taki będzie leżał,