Wpis z mikrobloga

@mafiozorek: Buty spoko, ale przestańcie nazywać coś takiego casualem bo obok niego nawet to nie stało. Teraz gdzie nie patrzeć to wszystko to "casual". Najbardziej #!$%@? jak na styl studencika prawa mówią ze to casual.
  • Odpowiedz
Generalnie wkurzyłem się dziś, zajrzałem na jakieś blogi modowe, poczytałem, pózniej jakieś instagramy itd., podpatrzyłem jak się nosi. Nigdy nie przywiązywałem wagi do ubrań, brałem co leci. Zdobyłem jakąśtam wiedzę i wyruszyłem na zakupy :p Kupiłem wszystko od stóp po głowę rzeczy schludnych, eleganckich, ale takich, że mogę na codzień nosić.

@mar-v-son: @WujekOprawca: W CCC, marka Lasocki, cena bodajże 230, może 250?
@vegaushp: Hmm z tego co rozumiem casual
  • Odpowiedz
@dGustator: Przeczytaj sobie gdzie powstał ten styl i zobacz jak to wyglądało wtedy i co się pojawi w google gdy wpiszesz teraz w google grafika.
Chociaż nie, uświadomie cie ze to styl angielskich kibiców którzy zaczęli ubierać się w markowe ciuchy. Porzucili bluzy i dresowe spodnie na rzecz koszul i płaszczy a tanie adidasy zamienili na hitopy bądź lekkie skórzane adidasy. W życiu nie występowały tam tego typu buty, styl, ten
  • Odpowiedz
@razor535: Nie chce mi się, mogę ci napisać :D
2 swetry zajebiste, bawłniane, takie nie grube, nie chude, troche ciężkie. Wiesz, jesienne. Bordowy i szary
Chinosy ciemnogranatowe, jeansy średniojasne.
Koszulę jasnoniebieską pod sweter i niebieską.
Koszulki czarne i białe po 2

Póki co tyle :p
  • Odpowiedz
@vegaushp: półformalny... naprawdę? trzewiki?! brązowe? Te buty to skrajne przeciwieństwo formalnego obuwia i w żadnym wypadku nie można tutaj mówić nawet o ułamku formalności. Casual to bardzo szerokie pojęcie które od lat 80 mocno ewoluowało... Wyobraź sobie, że casualowy może być nawet garnitur w połączeniu z odpowiednim krawatem (knitem)... Ale jeśli dla kogoś coś jest albo białe, albo czarne to raczej nie ma sensu się spierać.

To (na zdjęciu) mieści się
dGustator - @vegaushp: półformalny... naprawdę? trzewiki?! brązowe? Te buty to skrajn...

źródło: comment_G2xgmJ1gOo817g4XK1HaiYIFAs2lAq08.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz