Wpis z mikrobloga

@No_Witam: Żadna z Polskich marek za wyjątkiem Nord z linii Meka nie oferuje obuwia dobrej jakości (nie licząc butów do zastosowań specjalnych). Wszystko to są buty klejone, projektowane przez Panie Grażyny z księgowości albo chińczyków, okropieństwo
@No_Witam: nie ma tragedii, jak się o nie dba to nie rozlecą się po sezonie. Warto brać na jakichś promocjach, ale faktycznie - ciężko znaleźć jakiś ładny model, bo większość to jakieś potworki.
@No_Witam: @dGustator: Ok, ale bierzmy pod uwagę że to są buty z przedziału 100-200 zł i przyrównywanie ich do liderów typu Loake nie ma sensu.
Z większości butów oferowanych w najpopularniejszych w Polsce sieciówkach (CCC, Deichman) jest przyzwoicie. Jak się o nie odpowiednio zadba, to wyglądają dobrze nawet i po brudnej zimie.
Dlatego nie demonizowałbym tak tej marki, co tu się często dzieje, bo to jest ukierunkowane na inny rynek.
@Mit_o_chondriach: jakość może adekwatna do ceny, ale te buty są po prostu brzydkie... Poza tym, czy faktycznie jest sens kupować coś najniższych lotów, zamiast dozbierać choćby drugie tyle i kupić buty ładne i trwałe? Dla mnie to sensu nie miało nigdy i nawet wiele lat temu chodząc do liceum wolałem uzbierać cierpliwie 400 zł na buty z niższej półki, niż chodzić w chińszczyźnie z CCC którą nawet ciężko zakwalifikować. Dla mnie