Wpis z mikrobloga

Dojechałam :) Cała i zdrowa, lotki to samo. Dostałam od babki sporo suple @kamdz( ͡° ͜ʖ ͡°), dużo gadżetów wiszących i niewiszących, domków i bla bla bla :)

LOTKI SĄ CUDOWNE :D pomijając fakt, że jak się wkurzą, to mają dźwięk jak rozrusznik, tylko lekko bardziej piszczący, to poza tym - KOCHAM.

Poniżej filmik z rozpakowania cudów i kilka zdjęć maluchów. Dzisiaj siedzę cały wieczór w sklepie, aż durnie nie wyjdą i nie pokażą się, żebym mogła zrobić dla Was zdjęcia :DD Kupiłam papaje, melona, danonki, Gerberka "owoce tropikalne" i jestem przygotowana na najblizsze 2 tygodnie ;D (oczywiście owoc na bieżąco będą dokupowane;) ) Poza tym mam te suple wambaroo, pyłek kwiatowy, gumę akacjową, zrobię sobię papkę miodkowo, wodno, jajkowo, suplementową, zamrożę i będzie dużo papu na długo;)

akcesoria, które dostałam - wszystko jest #!$%@?. Babka nie sprzątała tego za często
Jeszcze w samochodzie - WYPUŚĆ MNIE!!!!!1111
Po odpakowaniu
Osiem oczuf ()

FIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIILMIK!!!!!

Poza tym, babka to mocny świt ;D Ma gigantyczny dom, przy domu sklep zoologiczny (na odludziu O.O) I uwaga uwaga - sto tysięcy wiewiórek ;D Serio, ma z 20 wolier na różne wiewiórki, do tego ma 5 skunksów, hodowlę jamników, WSZYSTKO. Do tego w domu ma burunduki, lotopałanki, i śmierdzi tam okropnie

Szalona wiewiórka
Karmiąca matka
Jakieśtamcośtam
Piękność
Wiewiórka z "piersiami"
I kolejne woliery

Na koncie ciągle 303 zł, trzeba na kamerkę zbierać teraz ;)

Paulina Gwiazda
51 2490 1044 0000 4200 8583 4703


PayPal evenstar5@wp.pl

Imiona maluchów to
Mirek - najbardziej towarzyski, w ogóle nie boi się rąk, chętnie sam na nie wchodzi (ponoć;D)
Mirabelka - największa samiczka, w tym roku miała pierwsze potomstwo
Atencja - średnia samiczka - nic o niej nie wiem;D
Afera - najmniejsza samiczka - też lubi ponoć ręce mocno.

Ogólnie są bardzo oswojone, ale to dopiero wieczorem zobaczymy. Nic na siłę oczywiście, jak będą chciały, to ruszę, jeśli nie, to spróbuję jutro, w poniedziałek, wtorek...za tydzień ;))

Właściciele:
Tea, kibellos, magrusia, Ccore, mrpiernik, mandras niepoprawnyhumanista, latko, krzyk4cz, Sandovan, kamdz, WZR1ONE, acquen, Sneakerro, kazut, NiSziq, SanFable, popal, Jormungand, Goblin21, Dragday7, mlody18, przyzwoity, dlolb, maz00r, aggeta, HamRadioOp, PiczaBociana, Genleman, x2one, akuku69, SiDi, RobenPL, Ciast, Gannta, sambarumba, Dzery, KrecikBMC, dymek1907, koters, Izycki, mrfafik, Spiszka, ReynevanDudek, komeniusz, nieskonczonosc, dajming, Kangel, lol2x, Czerw2, Okoniaczek, liberssky, Harold, eloar, kfasu, WIMC, jatylkoporecepte, diabejohn, dran2, PROKTO, Yourboss, Hiisi, chrupert, 100no, Avible, 121243, arbuzowekaktusy, Lombo, Qardius, MIKSTER, OLDPOSTMAN, MAKRO1993, IRECZKÓW, DADAS, NigdyNieBedeBordowy, ANDZIELA, martusiek, smok01, x2one , u43dqe14m3, Bartoni, mikulus, Kaethax, zoosu, szajsesznycel, butterfly, Bzionek, mr _piernik, Zzzoootechnik, addicted44, PanKara, tyratron, nons3ns, MATIV, @DRBOB

Łukasz K, Tomasz D. Bartłomiej J., Mateusz P., Marcin W., Tomasz K. (nie nie usunę konta), Krzysztof J., Alan G. Bartłomiej I., Alunia :3

Fanpage - [Strona - Allegro

#gadzibastion #wykopowypupil #lotopalanka #lotka #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)
Pobierz
źródło: comment_hshPBV7kzM05OgA6x3Qr0VadvWKoz92o.jpg
  • 74