Wpis z mikrobloga

Mireczki moje drogie.
Skoro każdy ma już swojego cebulowego #redalert2 to może idąc śladem kolegów z gier takich jak #enemyterritory czy #urbanterror zorganizować grupę do wspólnego grania w RA2.
Sprawa jest banalnie prosta wystarczy ściągnąć CnCNet (też #cebuladeals spokojnie za nic nie musicie płacić ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) zainstalować go i dalej już macie instrukcje w przygotowanej przeze mnie szybkiej i łopatologicznej instrukcji.
Gra przez CnCNet jest przetestowana na szybszym i wolniejszym sprzęcie, na #windows10 oraz starszym i wszystko śmiga więc można spokojnie pobierać. (Jeżeli komuś coś muli albo rozdzielczość się nie zgadza to można spróbować ściągnąć resolution fix)
Myślę że dalsze sprawy można już pisać w tagu #mirkora2
Ja właśnie założyłem grę i jestem ciekaw czy ktoś się już załapie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ogólnie graczy jest sporo (średnio jakieś 500) więc zawsze można z kimś zagrać.
Liczę na wasz odzew i mam nadzieję że będziemy się dobrze bawić jak kiedyś na hamachi ;).

#gry #origin #commandandconquer #redalert
vexov - Mireczki moje drogie.
Skoro każdy ma już swojego cebulowego #redalert2 to mo...

źródło: comment_Y6QtIz9gUh6dhHwexi70gnKFFrxZX5RQ.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@vexov: fajnie, tylko po co wołasz tych ludzi spod tagów # enemyterritory czy # urbanterror... ten post nie ma raczej nic wspólnego z tymi grami, wystarczyło napisać frazę "Urban Terror", a nie od razu tag i wołać ludzi... Ten # windows10 to już w ogóle
#naucz #sie #tagowac
  • Odpowiedz
@michal1358: Wybacz chciałem po prostu żeby wpis trafił do szerszego grona. A może kogoś to zainteresuje.
Ty swoim tagiem "się" zawołałeś 1 (słownie: jedną) osobę. Nie wstyd Ci? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz