Wpis z mikrobloga

#provident #oswiadczenie #lewackalogika

Mirki xD rano pisalem, ze z jakiegos powodu wydzwaniaja do mnie te kutafony z providenta.
I wiecie co zrobilem? umowilem sie z tym doradca( ͡° ͜ʖ ͡°) właśnie wyszedł obrazony.

A wiec tak.

Dostalem do podpisania umowe na chyba 8 stronach.

Ktos do tej Kobity dzwoni w miedzy czasie, i odpowiada, ze za 10 minut bedzie na dole.

Usmiechnalem sie do niej tylko, ze no chyba nie. nie przeczytam tego w 10 minut.

A laska co?

-no chyba Pan zartuje? bedzie Pan to wszystko czytal?? no nie no tak to nie bedzie, nie nie. (doslownie)

odpowiedzialem, ze spoko 5 minut mi wystarczy.

dostrzeglem jakis zapis z gwiazdka, mowiacy o tym, ze prowizja tyle a tyle, koszt kredytu tyle, ale nie obejmuje on oplat za dodatkowe uslugi. Pytam wiec grzecznie jakie to sa uslugi.


no ale jak to?


xD

pogonilem #!$%@? z domu. A raczej sama sie zerwala do wyjscia obrazona, ze w ogole pytam xD teraz sobie na spokojnie czytam ten formularz informacyjny i szukam gdzie chciala mnie na muke #!$%@?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do tej pory kisne z jej miny, jak sie dowiedziala, ze mam zamiar czytac umowe xD
  • 11
@Przegrywens:

aaa i najlepsze!

kwota 1036zł oraz oplata przygotowawcza jest wymagana w chwili wydania klientowi kwoty pozyczki, tj są nalezne w chwili wydania kwoty pozyczki i pobierana poprzez potracenie ich kwoty z kwoty brutto pozyczki