Wpis z mikrobloga

Szybciuteńskie podsumowanie, bo trzeba do pracy się braC! #wykopowypupil

Dokończyłam klatkę. Jedyne, czego tam nie ma to siatka na dole, ale to 10 minut roboty, poza tym w 100% sprawna. Dorobiłam półeczki, troszkę te kątowniczki pod spodem kiepsko wyglądają, ale jak znajdę dzisiaj chwilę wolną, to je jakoś zamaskuję.

Klatka cała
Wpadł @GraveDigger i dał wenszowi;<
Później zamknął mnie


A na końcu prawie zrobiłam domek. Dziś dokończę, będzie cudowny ;DDDD (albo i nie;D) - klej nietoksyczny, nie bójcie się.

Poza tym - dzień z kocykami polarowymi. Ostatnio kupiłam sobie dwa kocyki, zielony i fioletowy. Nie zdążyłam ich odpakować jeszcze, więc potnę na lotki, zrobię im jakieś hamaki, zabawki, tunele, te sprawy ;)


Podsumowując saldo na koncie - Mamy 2303,49 zł. Co wymyśliliście z tymi kamerkami? Widziałam wczorajsze debaty, ale nic nie rozumiałam za bardzo, na coś konkretnego się zgodziliście? Jak stałe łącze - powiedzcie mi, ile ksoztuje miesięczny abonament (tak mniej więcej, obojętnie jaka firma, pi razy drzwi), bo jeśli to jedyne wyjście, to chyba będę musiała się na to przygotować...;<


Fanpage - Strona - Allegro

#gadzibastion #wykopowypupil #lotopalanka #lotka #waz #wonsz #weze #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)
Khaleesi - Szybciuteńskie podsumowanie, bo trzeba do pracy się braC! #wykopowypupil
...

źródło: comment_y8hRZj4Fb6gprLfnCTgIxMq1s4bJqH2A.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@scharlottka: nie chciał wyjść i straszył dzieciaki, bo właśnie do sklepu wpełzały ;D

@Jakr: tak, na wysokości 20 cm jest siatka, a pod spodem będzie akwarium z pelletem ;) Jeszcze nie ma, po weekendzie się uda zrobić dopiero
  • Odpowiedz