Wpis z mikrobloga

@Svoboda: Rzadko go oglądałem na youtube, ale to videobloger z kanału wideoprezentacje. O polityce czasami nagrywa ale głównie chyba o grach komputerowych. Widziałem może 2-3 filmiki z nim.
  • Odpowiedz
@Axelio: Ale serio jutuberem o którym promil społeczeństwa tylko słyszał? No założę się, że mają na listach jakiś nauczycieli, może jakiś lekarz się znajdzie ale nie jutuber..
  • Odpowiedz
@Svoboda: No właśnie chodzi o to by ten promil się dowiedział i na niego zagłosował. Nie krytykuj nigdy żadnej próby zdobycia głosów. Masz w avatarze logo Republikanów, więc zamiast atakować prawicę to wspieraj ją i pomagaj na wszelkie sposoby zamiast krytykować.
  • Odpowiedz
@Axelio: mowil o jakis 2 swiatach, uzyl okreslenia ze sejm ma ich w dupie, ja rozumiem intencje, ale tak sie po prostu nie mowi publicznie, sprawia to bardzo zle wrazenie, wrazenie kogos oderwanego od rzeczytwistosci, siedziacego caly czas w tym internetowym swiecie nie majac pojecia o realiach
  • Odpowiedz
@Svoboda: Ma on 180 tysięcy widzów kanału. Załóżmy, że w najgorszym wypadku połowa to osoby nieletnie. Z drugiej połowy może ktoś zagłosuje na niego lub ogólnie na Partię Korwin. Zawsze to kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy głosów więcej.
@Jazielony: To nie tak działa. Jeśli walnął tekst o dupie to teraz dużo dziennikarzy może to zacytować a to spowoduje, że będzie darmowa promocja Partii KORWiN w mediach. "Nie ważne jak
  • Odpowiedz