Wpis z mikrobloga

196 - 1 = 195 nie wiem o co chodzi moje wigry tyle nie jeździło ale jest dobrze poza tym bagażnikiem do niego co to juziu ukradł i sprzedał na złom nie wiem co to miało być a przecież umówiliśmy się z nim na konsumpcje dobrej wody mineralnej z źródeł pod ziemnych geotermalnych ale niestety w sklepie chcieli 5.126 za butelke litrowa co to ma być to jest do nie dopomyślenia tymczasem przyjechal edek swoim polonezem trakiem z workami ziemnaków z pegiereów i chiał nam wcisnac pyry zgniłe wykopane tak z 5 kilo metra od mej hasjedy z 1979 które ma ważne badania oc i ac tylko nie wiem ile placiałem bo to bylo dawno i chyba prawda wiec dobrze jest jednak cos mi tutaj nie gra bo obok mnie rosnie taki duzy 4 metrowy koperek co go jakis tam barszcz nazywaja co go tesciowa wziela i zrobilaz tego ogorki konserwowe ale dziwne bo smaku nie daje tylko jakis sok taki piekacy troche to przyjechali do niego jacys tam z wojewodztwa i chcieli za niego 5000 za likwidacje ciekawe po co a teraz drogie czytelnicy solucham nowego diskopolo co to sie zwie rap nie wiem co to znaczy te jp nie wnikam w radiu to puszczali na falach krotkich z sasiedniego bloku co go postawili z wadliwego tynku i cegly i teraz odpada niczym klocki z domino a na zakonczenie walne tagiem #rowerowyrownik bo to jakies do omjego wigry pasujace i do wujka ruskiego urala z 78 ale to dobre kola ma bo duze ale z hamowaniem trudno raz tak wpadlem na milycyjna nyske dzielnicowego zdziska co to zlapal kiedys zuka z jexdnym workiem kartofli na 100 hektarowe pole to sie nazywa rakor produkcji i 300 procent normy co nie dlatego lubie ziemnaki a nie pyry i kartofle i taka jest mianowicie przyslanie tego rapa syn mi pisze jakis artykul tutaj dlatego prosilem go bo on dobrzew komputer ogranie kiedys w 2009 kupilem mu na swieta z jakims win 98 to chyba dobry bo jak asuta z tego okresu jezdza to i ten procek 98 pochodzi co nie konczonc moja konkluzie dam tutaj kilka tych fajnych niebieskich napisow co to tagi nazywaja dziwne nie znam takiego kolru jak tag #mirko #wies #ziemniaki #rower #wigry3 #noiwin #pozdrwiamgoroco #heheszki #humorobrazkowy #zycienawsi #zycie #woda #tag #testkoloru #niebieski #dabroslaw
  • 7
@ReeGall: ja nie wiem o co chodzi ale taka sama fajkę ze zdjecia mial mój dziadek co mieszkal w domu ze slomy i fajny to dom byl bo mi sie podobal ale niestety nie mial pradu dlatego sie przenioslem na wies gdzie sobie zyje spokojnie na falach uspokojenia i sucham tez telwizji bo mi kineskop w rubinie sie spalil 20 lat temu i wrecz polecam ten odbiornik radiowy dziasaij bo mi
196 - 1 = 195

@Ozero Prawdopodobnie zarówno poprzednicy jak i Ty zrobiliście błędy, masz okazje je poprawić.
Jak należy sprawdzać ostatni dystans?
Wchodzimy na tag #rowerowyrownik i wybieramy aby pokazywało wszystkie wpisy
http://www.wykop.pl/tag/wpisy/rowerowyrownik/wszystkie/


UWAGA! Możesz też użyć dodatku użytkownika anonim1133:
http://www.wykop.pl/wpis/5760703/stworzylem-nowy-dodatek-do-wykopu-rowerowyrownik-m/
Podpowiedź (teoretycznie zawiera poprawione błędy poprzedników):
196440 - 1 = 196439