Wpis z mikrobloga

Mirki doradźcie proszę.
Zestaw audio 2.0 lub 2.1 który bedzie podpięty do TV/PS4. Chciałbym mieć możliwość rownież podpięcia iPhone - nie ważne czy bezprzewodowo czy przez jack/dock.
Pomieszczenie ok 18m^2, tv powieszony na ścianie dość wysoko, bo na wysokości ok 170cm do górnej ramki licząc, a głośniki stałyby niżej na stoliczku RTV (wys. do kolan).
Jezeli chodzi o przedział cenowy to myślałem w granicach 400-500zl, ale wyjątkowe opcje do 600zl tez rozważę.
#audio
  • 12
  • Odpowiedz
@saltacme: 7c są w moim odczuciu nieco lepsze od soundstickow chociaz soundsticki sa duuuuzo mniejsze a grają naprawde niezłe jak na swoje rozmiary. Do tego mają dość charakterystyczny futurystyczny design ktory niekoniecznie pasuje do każdego mieszkania. Ja do siebie brałbym mikrolaby.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tuxedo: znajomy mi wlasnie soundsticki III polecił, ze względu na dość dobrego suba i ostre wysokie tony. Nigdy nie miałem zestawu 2.0, dlatego mam dylemat.
  • Odpowiedz
@saltacme: no subwoofer i wysokie tony robią wrażenie. Generalnie słuchając soundstickow miałem taki lekki mindfuck pt. TO brzmi TAK!? Bo na pierwszy rzut oka myślisz sobie 'co to za kiczowate, plastikowe gówno' i po chwili jestes miło zaskoczony :) ale generalnie to polecam isc gdzies do sklepu i posłuchać obu modeli na żywo, mysle, ze tak bedzie najlepiej :)
  • Odpowiedz
@m3nt0r13: teraz mam zagwozdkę, bo byłem już prawie pewien zakupu solo 7c (chociaż bardzo mnie kuszą SoundSticki III), ale teraz jak czytam o tym soundbarze to szlag człowieka trafia, że aż tyle do wyboru jest ;)
  • Odpowiedz