Wpis z mikrobloga

Przeszedłem właśnie pierwszą grą na Playstation 4 - The Order 1886. Moje wrażenia:

+ grafika: jest mega. W życiu czegoś takiego nie widziałem. Najwyższa póła, szczególnie efekty cząsteczkowe: ogień, prąd,wystrzały ale też postacie i oświetlenie wyglądają świetnie;
+ fabuła jest bardzo dobra. Wiktoriański Londyn pod koniec XIX wieku, zakon zwalczający wilkołaki, rebelianci, Wschodniondyjska Kompania Handlowa i do tego wszystko dobrze opowiedziane;
+ wynika z poprzednich punktów: klimat;
+ mechanika strzelania - nie jest najlepsza ale bardzo przyjemna;

- ... tylko szkoda że samego strzelania nie jest jakoś bardzo dużo :/
- lykany miały być główną atrakcją a walk jest kilka, są do bólu mdłe i powtarzalne;
- brak możliwości włącznie angielskiej ścieżki dźwiękowej, polski dubbing jest poprawny ale angielski byłby dużo lepszy;

Ogółem gra mi się podobała. Jedna z lepszych w jakie grałem ostatnimi czasy, grafika miażdży fabuła jest dobra, postaci zarysowane.
Na długość nie narzekam - przejście gry zajęło mi ponad 9h, na pewno nie jest to najkrótsza gra w jaką grałem.

Jak macie PS4 to polecam.

8-/10


#gry #recencja #ps4
W.....r - Przeszedłem właśnie pierwszą grą na Playstation 4 - The Order 1886. Moje wr...

źródło: comment_iD030P0CAtUQP6zkEvfBZ11z5jnHOb4X.jpg

Pobierz
  • 12
@Wandsbeker: Klimat jest całkiem spoko. Przyczepiłbym się jednak do fabuły, która jest dość dziurawa i co najgorsze widać, że ktoś zrobił tak na prawdę dłuższą grę ale chamsko ją ucięto w miejscu gdzie powinna się tak na prawdę zaczynać zabawa - wszystko po to aby więcej zarobić na ewentualnych sequelach (rzadko widać to tak wyraźnie jak w Orderze, gdzie cliffhanger na końcu jest po prostu tragiczny). Dodatkowo pomimo tego, że gra
@Wandsbeker: na przyszłość: język w grach da się zawsze zmienić (przynajmniej w exach by sony)... ale nie każda gra ma do tego opcję w menu swoim. Wtedy trzeba to zrobić z poziomu systemu konsoli - w jej ustawieniach wybierasz język interfejsu: angielski zamiast PL i gra... włącza się po angielsku. Niestety nie ma polskich napisów w takim przypadku (akurat do napisów musi być opcja w grze) Ja grałem TO1886 po ang