Wpis z mikrobloga

W styczniu 2014 Korwin twierdził że w porównaniu z muzułmanami jestesmy prymitywami a nadejście tych pierwszych bedzie naszym wyzwoleniem i awansem cywilizacyjnym.
Podobno on nie zmienia zdania ciekawe czy powtórzyłby to samo dzisiaj ;)

źródło

- Mają oni wyższą cywilizację, dlatego nas zalewają i skolonizują. Arabowie nas nie szanują, bo jesteśmy prymitywami - dodał polityk. - Gdy przyjdą tu muzułmanie i wyzwolą nas spod unijnej okupacji, znajdziemy się w znacznie wyższej cywilizacji niż obecnie - podkreślił.


#bekazprawakow #bekazkuca #korwin #neuropa #polityka
szurszur - W styczniu 2014 Korwin twierdził że w porównaniu z muzułmanami jestesmy pr...

źródło: comment_o0ZgcHRYCeLEJgTFrGceVGzdQeLMFT01.jpg

Pobierz
  • 46
@szurszur: mam pytanie, czy jak bys gdzies na jego blogu znalazl informacje, ze Korwin pije slodzona herbate, a "dzis" powiedzialby, ze slodzona herbata jest ohydna to tez bys zrobil obrazek z Korwinem, slodzona herbata i jakims cytatem? xD
Mają oni wyższą cywilizację, dlatego nas zalewają i skolonizują. Arabowie nas nie szanują, bo jesteśmy prymitywami - dodał polityk. - Gdy przyjdą tu muzułmanie i wyzwolą nas spod unijnej okupacji, znajdziemy się w znacznie wyższej cywilizacji niż obecnie - podkreślił.


@szurszur: Kiedyś to Europejczycy kolonizowali świat i przenosili swoje idee, obecnie to oni robią u nas. Mają ISIS na Bliskim Wschodzi i jakoś nie widać, aby ten kraj się osłabiał. To
@Kaczypawlak: Nie zrozumiałeś słów Korwina. Korwin uważa, że muzułmanie jak do nas przyjdą to nie będziemy musieli płacić dochodowego (bo im Koran zabrania) to będzie super i wolny rynek
@szurszur: Ja mam zawszę bekę z Korwina i każdego innego prawaka dla którego stopień zaawansowania jest tożsamy ze stopniem surowości prawa i stopniem urynkowienia gospodarki.

Po owocach ich poznacie

Liczy się tylko i wyłączne postęp technologiczny.
Ale w artykule mówił że muzułmanska jest znacznie wyższa niż nasza obecna wiec powinien chyba wyżej Arabów umiescic. No chyba że to skala jak słupki w sondażach na planszach tvn;)


@szurszur: Przyjmijmy że cywilizacja Europejska dostaje w skali sto punktowej maksymalną liczbę punktów, Korwin gardzi Unijną więc ona dostaje minimum czyli przyjmijmy że 0,01 pkt. Arabska ma jakieś minimalne zalety (np. bankowość, i w sumie wiele więcej nie przychodzi mi do