Wpis z mikrobloga

Jestem w Pekao ale irytuje mnie to, że wymagają od Amazonu czy innego Steama spełnienia polskich standardów bezpieczeństwa co kończy się tak, że nie mogę w zasadzie korzystać z tego typu usług (ze Steama i np. kupić Riot Points mogę tylko raz dziennie usuwają i dodając swoją kartę bo tylko raz wysyłają kod CVV i oczekują, że bank ich doda do zaufanych (co jest dobre bo nie przechowują mojego kodu CVV ale Pekao wie lepiej co jest dla mnie dobre i wymaga tego CVV za każdym razem i odrzuca płatności gdy go nie dostaje); Amazon nie działa w ogóle, tu już nie mam teorii). Do tego codziennie w nocy jest taka godzina czy dwie, że #!$%@? i transakcja odrzucona, a ja np. głodny albo w niezręcznej sytuacji przy kasie całodobowego; nawet przez Internet nie można się wtedy zalogować ani wypłacić gotówki z bankomatu... podsumowując: ten bank nie spełnia moich oczekiwań.

I teraz pytanie do was: jaki bank je spełni?

  • 19
  • Odpowiedz
@Djuna: Millenium jest świetny, nie ma żadnych problemów z płatnościami, a jeśli masz poniżej 26 lat to nie ma żadnych kosztów prowadzenia konta (o ile wykonasz jedną dowolną transakcje miesięcznie)
  • Odpowiedz
@Yasiek666: no ale z Amazonem to jest jakiś inny problem niż ze Steam czy Riot. Tzn. od technicznej strony inny więc wolę mieć pewność co do obu.
  • Odpowiedz
@Djuna: mbank, zero problemów z google play, amazonem, ebayem, paypalem, steamem itp. itd. Płacę kartą w tak wielu miejscach, że nie zliczę, nigdy żadnych problemów. Nawet Nexusa sprowadzałem z Irlandii i też moją polską kartą mbanku zapłaciłem.

Nie czaje jakie PKO może mieć problemy, to visa jest przecież (mbank ma mastercard defaultowo), to powinno wszystko działać.
  • Odpowiedz