Wpis z mikrobloga

Siemka mireczki z #poker
Chciałbym tutaj przedstawić swoją ofertę treningową i zorganizować małe rozdajo :)
Oferta przeznaczona jest dla graczy SNG, którzy grają stawki od 0 do 3,5$r oraz MTT 0-11$.
Podczas treningów wyłapiemy błędy jakie popełniasz, a także wprowadzimy nowe koncepty do gry. Ustalimy twoje opening range, 3 beting range, defending range itd. Podeślę stworzone przeze mnie tabele, których będziesz mógł używać podczas gry. Oczywiście zależnie od twojego poziomu, który ustalę na pierwszym treningu zajmiemy się twoimi brakami i zaczniemy wprowadzać poszczególne tematy. Np. jeżeli jesteś już bardziej zaawansowany zajmiemy się grą post flop. Skupimy się na opłacalności cbetów i nauczę cię jak grać rangami, a nie kartami itd. :) Gwarantuję, że już po pierwszej godzinie zobaczysz ogromny postęp w swojej grze!
To wszystko i wiele wiele więcej mogę Ci przekazać podczas treningów ze mną. Sam szkolę się u bardzo dobrego gracza MTT (100k$+ profitu).

Rodzaje treningów:

Session review - oglądamy i omawiam rozegrany przez Ciebie turniej, wyłapuję błędy i je korygujemy. Cały czas możesz zadawać pytania, a ja na nie odpowiadam. Ta forma treningu zalecana jest dla początkujących i średnio zaawansowanych.

Hand Evaluation - wybierasz dane ręce, które chcesz ze mną omówić na treningu. Omawiamy te spoty, a ja Ci tłumaczę jak poprawnie powinieneś rozegrać daną rękę. Ta forma treningu zalecana jest dla zaawansowanych graczy, którzy cały preflop maja w małym paluszku :)

Cennik:
10$ - 1h (tyle mniej więcej zarabiam na 1h grając)

Płatność na P*, skrill, paypal lub konto bankowe.

Kontakt:
Skype - Pajalock
lub prywatna wiadomość na wykopie :)

Co do rozdajo to spośród osób, które za plusują ten wpis wylosuję osobę, której udzielę 1h treningu za darmo :)
Jak możecie to podeślijcie stronkę na, której mogę takie losowanie zorganizować :)
Pobierz
źródło: comment_cKUDpb6jNjbhpGD6s5osC9xkS7ZEu3lw.jpg
  • 22
@haxxx: Tak właśnie przeprowadzane są treningi :) Jeżeli chodzi o to abym oglądał jak grasz i na bieżąco korygował błędy to także jest taka mosliwość. Podczas gry będę Ci mówił co robisz źle, a także robił notatki na ten temat i po grze jeszcze na spokojnie omówimy te trudniejsze tematy. Oczywiście zakładam, że grałbyś te 4 turnieje na raz. Przy jednym spokojnie bym wszystko omówił podczas samej gry.