Wpis z mikrobloga

#moderacjacontent #administracja #wykop #admin #moderacja #niewykopujwpolityceiniezaleznej

Odnośnie otrzymanego ostrzeżenia o treści: Ostrzeżenie: Nawoływanie do zakopywania znalezisk traktowane jest jako manipulacja. Kolejny taki komentarz może zakończyć się zablokowaniem konta.

Kochana moderacjo to że zakopuję i nawołuję do zakopywania znalezisk z domeny niezależna.pl jest efektem waszej nieudolności. Skoro w swoich ustawieniach mam blokade na tą i inne domeny polityczne to dlaczego niezależnej.pl to nie dotyczy!? Wyświetla mi sie padło jedno na każdej stronie wykopaliska! Wykop stał się prawicowym i stronniczym forum co kiedyś nie miało miejsca! Z dobrego niegdyś portalu jakim był wykop.pl zrobił sie polityczny burdel i tuba propagandowa zwłaszcza PiSu! Już dawno wspominałem iż na wykopie cenzura nie dotyczy niezależnej wręcz jest jedną z rekomendowanych witryn a skoro tak jest to srał pies taki wykop niestety, mówi to użytkownik z ponad 5-cio letnim stażem na wykopie więc administracjo weźcie sobie to do serca jak ma to być polityczne forum to niech będzie obiektywne bo za zniewagę wyborczej nigdy nie dostałem ostrzeżenia!
  • 1