Wpis z mikrobloga

Z N.S.D.A.P. na FB:

"Pani Alicja miałaby dzisiaj 88 lat, zmarła.
Była matką Przemka i Mariana, a także przez kilkadziesiąt lat przyjaźniła się ze Śp.Wojciechem Jaruzelskim.
Chłopcy też się znali całe lata. Przemek lubił Zbigniewa Stonogę dodawała podczas ostatniej z nią rozmowy (kobieta zalewa się łzami). Nie myślałam że przez tyle lat będę musiała uśmiechać się do Ewy Zajączkowskiej i kłamać jej w oczy.
Rozsiadam się w fotelu i słucham tego młodzieńca.
Wycierając chusteczką oczy dodaje "przecież on jest korwinistą i mojego Przemusia na to przerobił... widziałam" - dodaje.
Moje dzieci bardzo się poróżniły Marian zaczął pić i krzyczeć mu tuż pod blokiem "ty szmato, powiedz mi to w twarz", wielokrotnie dochodziło do awantur z tego tytułu przy Mazowieckiej 21m.37.
Pani Alicja zmarła, Przemek nie jest już szefem ochrony Zbigniewa Stonogi, a Marian przepił dowód na to, że Hitler wiedział o Holokauście i jest obecnie bezdomny.
Przemek odmówił publikacji swojego zdjęcia ze Zbyszkiem, a tylko pełne zdjęcie i ekspertyza, że jest prawdziwe (mam negatyw) miałaby sens w tej sprawie.
Facebook skasowałby konto za publikację nagiego zdjęcia powiem tylko tyle, że przedstawia ono trzech panów w tym Z. Stonogę i Krzysztofa Bosaka na tle jeziora trzymających się wzajemnie za sprzęty.
Do tego widać, że śmieszkują."

XDDDD
#stonoga #4konserwy #pasta #nsdap #nsdapcontent