Wpis z mikrobloga

Dzisiaj kierowniczka pokazała klasę

Wyzwała mnie od gówniarzy, że mi słoma z butów wystaje, powinienem wznieść się na wyższy poziom, że powinienem dalej piwo nalewać ( pracowałem na koncertach dla carlsberga )

Ogólnie syf żenada dno i kilo mułu ... Został mi postawiony warunek, że jutro dostanę zgodę i świadectwo pracy jak przekażę stanowisko nowej osobie ... tylko jutro powinienem być w Warszawie na 3dniowym szkoleniu

#pracbaza #praca ##!$%@? ##!$%@?
  • 10
@Szewa1990: nie
@MarianAlkoholik: zawsze były podłączane całe kegi mieliśmy odhaczać ile kegów zostało wzięte na dane stanowisko i rozliczyć się z kega było założone, że 410zł z jednego kega należy oddać reszta ich nie interesowała

Można było zrobić dobrą kasę głównie na pijanych którym wisiało czy miał kubek piany czy nalane do połowy i udawało się nalać 20 piwek więcej. Prosta matematyka 20 x 5 = 100zł w kieszeni +
@deroo: nikt mnie nie wywalił znalazłem lepiej płatną pracę i przede wszystkim pełne składki i świadczenia ( socjal + benefit ) złożyłem podanie o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron

a to jest urok tej firmy tak samo traktują kierowców nawet przed momentem szef powiedział do spedytorki " pocałuje mnie Pani w dupę proszę zabrać świadectwo pracy i wyjść " taki poziom prezentuje firma
mam świadectwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i wpisane że wykorzystalem cały urlop
no bardzo ni przykro ale 18dni mam niewykorzystane
w przyszlym tyg otrzymają pismo z prośbą o sprostowanie świadectwa a jak nie to pismo z sądu pracy ( ͡ ͜ʖ ͡)