Wpis z mikrobloga

@Krimsonen: czo Ty dupisz chopie XD

gdy chciałem z Tobą normalnie bez hejtu pogadać to mnie oskarżyłeś o honoseksualizm (wot m8? XD)

Ty zrobiłeś raz swoje #pokazmorde, wtedy nie miałem tu nawet konta ale thread monitorowałem. Nie podałeś swoich danych, tylko ktoś Cię wystalkował. Poza Twoim imieniem i gminą z której podchodzisz niczego więcej nie upubliczniłem. Szanuję Twoją prywatność i Ty uszanuj moją.

do Krakowa mam jakąś godzinkę autostradą, ale
  • Odpowiedz
@Krimsonen: kurde no, byłbyś pierwszą popularną i sławna w pewnych kręgach osobą z którą bym się spotkał( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wiesz z kim bym przyjechał? z własną
dziewczyną 164 cm wzrostu i 50 kg wagi XD

No i wydaje mi się że Ty również nie masz ekscytującego życia skoro siedzisz na niemal każdej nocnej, a konto z którego piszesz to Twoje 50 multi XD
  • Odpowiedz
@Krimsonen: no, w tym punkcie się zgadzam. Ale jeśli w wieku 28 lat nadal masz 2-3 miesięczne wakacje. To zazdroszcze pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chyba że tylko i wyłącznie studiujesz wtedy pogarda XD
  • Odpowiedz
@Krimsonen: ja #!$%@? XDDD
Parskłem ostro XD

Stwierdziłem tylko ze zaczynam się interesować fotografią. Jako hobby. Zdjęcia dla siebie, czaisz Łukasz? XD nie chce zostać fotografem ani kupować sobie lustrzanki XD

logika jak u kobiety XD
  • Odpowiedz
@Krimsonen: mnie też to nie śmieszy. Ale widać ze masz z tym większy problem niż z własną, typowo kobiecą logiką XD

może fotografujesz śluby i wesela? Albo okoliczne festyny i dożynki? Dlatego nie chcesz się przyznać? Czy o coś innego chodzi? XD
  • Odpowiedz