Wpis z mikrobloga

@Martim: Też nie znałem tej marki ale jak wziąłem go do ręki to wyglądał kozacko że tak powiem. Tylko raczej nie ma sensu kupować u Chińczyków tylko na allegro z gwarancją.

Ale jak mozesz dopłacić z 200 zł to kup Sony Xperia Z3 Compact i masz telefon na powiedzmy 3 lata :)
@Martim: compact to z3 z mniejszym ekranem i też przez to mniejszą rozdziałką, i 2gb ram zamiast 3gb, procesor, aparat został ten sam co w z3, do tego z tego co czytałem to przez mniejsza rozdzialke i te same bebechy telefon jest nawet szybszy od duzej z3, do tego bateria jest duzo mocniejsza.Ja gdy miałem z3c to czas na wyświetlaczu to ok 6h, poniżej 5h nigdy nie miałem, a to w
@Martim: Sam mam xperię z3 i ma więcej niź 5 cali, a jak chcesz mniejszy to weź Z3 Compact, aparat tez ma 20mpx i róźni sie chyba mniejszą pamięcią ram, ale to musisz zobaczyć na mgsm.pl
@BigSW: mam teraz galaxy s4, jestem bardzo zadowolony - jeszcze ani razu nie miałem żadnej zamułki telefonu - zdjęcia robi bardzo dobre i filmy nagrywa idealnie.
wcześniej miałem gówniany model samsunga core