Wpis z mikrobloga

Zapamiętajcie sobie, #niebieskiepaski:
1. Poznajesz dobrą dziewczynę.
2. Zostajecie parą.
3. Jesteście razem 3-4 lata.
4. Jeśli ona chce zaręczyn i ślubu, to się oświadczasz i bierzecie ślub.
5. Jak ty nie chcesz zaręczyn i ślubu, to łaskawie nie marnuj czyjegoś czasu.

Zaprawdę powiadam wam, nie bujajcie się jak niezdecydowane gibony na gałęzi, tylko bierzcie się w garść i podejmujcie męskie decyzje.
#zwiazki #rozowepaski
  • 806
śmieszna to może być komedia w tv, rozumiem, że egzaminu na prawo jazdy też nie potrzebujesz, bo przecież to tylko śmieszne papierki, więc ważne czy potrafisz jeździć sam dla siebie? xd


@Dziobaczka:

A to ślub daje prawne przyzwolenie na legalną miłość, i jak się go nie ma, to jest za to kara finansowa? Kurde, nie wiedziałem, wiele rzeczy można się nauczyć od różowych pasków z wykopu XDDD
@katinka:

A, czyli ślub bierzesz tylko dla mniejszych podatków/nie płacenia niektórych? To bardzo fajnie, ale ślub nie jest najbardziej optymalną rzeczą do tego, wiesz o tym? xD
@ihaha: Jeśli chcesz przejśc przez drogę i wiesz że statystycznie co trzecia osoba która chce ją przejść jest potrącona przez samochód. Przejdziesz przez nią?

Moim zdaniem nie warto próbować, bo wiele czynników nie zalezy od ciebie. Tak samo jak w małżeństwie, gdzie nigdy nie wiesz co odbije twojej żonie za kilka lat. A 80% rozwodów jest inicjowanych przez kobiety.
Kierując się żelazną logiką, wytłumacz mi proszę, jak niby w praktyce obecność świadków utrwala przysięgi. xD


@Andrzej_K: Tłumacz to sobie tym, że skończyły mi się argumenty ale ja kończę tą dyskusję. To nie ma sensu, jak zresztą każda dyskusja w internecie xD
I tak nikt nie zmienia zdania nawet o ułamek procenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po prostu wszystkie większe umowy w cywilizowanym świecie odbywają się za
A, czyli ślub bierzesz tylko dla mniejszych podatków/nie płacenia niektórych? To bardzo fajnie, ale ślub nie jest najbardziej optymalną rzeczą do tego, wiesz o tym? xD


@ruszka: Tak, już widzę jak wszystkie pary w Polsce zakładają na Cyprze spółki z o.o. żeby zakupić dom, samochód i prowadzić domowe finanse ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Anlany: Oczywiście, że tak, to 66% potrąconych nie bierze się z winy drogi, albo nie tylko z niej. Ja będę uważał i przejdę w sposób, który zagwarantuje mi bezpieczną podróż.

W życiu wiele czynników nie zależy od Ciebie. Nie zależy od Ciebie w jakiej urodzinie się urodzisz, kogo spotkasz na swojej drodze (przynajmniej w większości przypadków), jakie masz geny, jak środowisko się zachowuje itd. A jednak ludzie żyją i nie poddają
Zamiast związku spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Weź podrzuć ten pomysł wszystkim tym co walczą o związku partnerskie. Teraz już nie będą potrzebne!


@NuGuns: Osoby walczące o związki partnerskie nie są zainteresowane normalnym rozwiązaniem. One chcą bić pianę żeby zbijać kapitał polityczny, dostawać głosy, dotacje na swoją działalność i walczyć o prawa jakiejś uciskanej grupy choćby był to 1% społeczeństwa i pozostałę 99% musiało