Wpis z mikrobloga

Ja mam audi a4 b6 1.9 tdi i bardzo wygodnie sie uzytkuje , sam mam 195 wiec polecam ;) , trzeba tylko uwazac na wielowahacze bo droga impreza jak sie zaczna wyrabiac , rozrzad 1100 z pompa wody i plynami wiec najgorzej nie ma
@breakTheSilence: no to ja mam e90 i mam 190cm wzrostu.

I miejsca jest dla mnie mało, ale wcześniej jeździłem bmw 5, może się rozleniwiłem.
Moja e90 jest przed liftem, ale nie sądzę, żeby lift zwiększał ilość miejsca w środku.

Polecałbym Ci prędzej e60 :)
@breakTheSilence: To ja bym Ci polecał cos wyżej seria 5, E klasa, A6.
Chyba, że chcesz poleciec całkowicie inaczej i wziąć Skodę superb w full wypasie, cenowo jak te co wymieniłeś a miejsca jak w A8 :)
@matiit: Jest superb w kombi przecież 2gen :) Mnie osobiscie to auto mocno zaskoczyło jak kolega zajechał takim w praktycznie pełnym wyposażeniu,4x4, kremowej skórze, zajebistym audio w cenie golasa bmw 3 czy audi a4. Jeździłem autami tej klasy i poza premium znaczkiem i paroma bajerami(ktore i tak są w bogatszych wersjach dopiero) te auta wcale nie są lepsze.
@Kejran: @matiit: w sumie superb tez nie wygląda najgorzej. Obawiam się tylko o jakość i nieawaryjność. Sam jeżdże mazdą 6 z 2006. Też była fajna, tania i duża, ale już mnie krew zalewa, bo non stop sie coś pier^%$ no i dodatkowo odsprzedać to ciężko :)