Wpis z mikrobloga

Mireczki, obecnie posiadam leciwego S3, w którym pada port od ładowania i już dłużej nie mogę go używać. Potrzebuję telefonu (może być używany, nawet i lepiej bo tańszy) do 1000 zł. Myślałem nad używką LG G3, co Wy na to? Zna ktoś jakąś lepszą alternatywę? Nie ukrywam, że fajnie byłoby, żeby telefon posiadał niezły aparat. Mile widziany dual sim, ze względu, że # zagranico, ale nie koniecznie, dla polskiego numeru mogę posiadać jakiś stary tel. Pomóżcie mireczki!
#android
PS. Nie, nie kupię Lumii.
PS2. myślałem też nad moto g3, ale według mojego kolegi to 'trochę lepiej niż s3 ale nie dużo' XD
  • 12
  • Odpowiedz
@fervi: o, właśnie edytowałem post odnośnie moto g3 :D niby mógłbym kupić ją za 800zl z kodem promocyjnym w Xkomie, ale wolę kupić używanego flagowca (nawet starszego), niż nowego przeciętniaka. Dobrze myślę? :(
  • Odpowiedz
@Razr: Xiaomi mi4 zdecydowanie lepsza opcja, pojawi sie teraz xiaomi redmi note 2 w dual simu, meizu mx5 w dual simu troche ponad 1kzł
  • Odpowiedz
@Razr:

wole używanego flagowca niż nowego sredniaka


Źle myslisz, nowy sredniak ma nowsze technologie, nowsza wersję systemu i jest bardziej niezawodny. Lg odpuść, ma najgorszy soft na rynku. A między s3 a Moto g3 jest gigantyczna roznica, nie wiem, skąd się urwał ten kolega. Moto g3 to obecnie najlepsze co można kupić do 1000 zl, będzie aktualizowana przez co najmniej kolejne 2 lata, update dostanie jako jeden z pierwszych telefonów, no
  • Odpowiedz
@fervi: @kocham_jeze: ok, nawet byłbym zdecydowany na to moto g3, natomiast teraz pytanie gdzie znajdę wersję z 2gb ramu? A czemu nie warto pakować się np w LG G3? Roczny telefon, jeszcze powinien dźwigać wszystkie aplikacje.
Co do:

Lg odpuść, ma najgorszy soft na rynku.

Czy ja wiem? Świetnie chodzi ta ich nakładka. Imho jedna z lepszych obecnie.
  • Odpowiedz
@Razr: Afaik w Polsce dostępna tylko wersja z 1gb ramu, ale ich nakładka jest na tyle lekka, że powinno spokojnie wystarczyć. Co do LG, to moje subiektywne odczucia, chociaż wiele osób podziela to zdanie. Ich telefony są też średnio wykonane (trzeszcząca obudowa we flagowcu).
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: Czyli nie ma jako takich powodów, by całkowicie odrzucić LG G3? :) Cholera, gdyby tylko dało się dostać wersję z 2gb ramu w Moto G...
  • Odpowiedz
@Razr: Jeśli lubisz ich nakładkę, i jakość wykonania jest dla ciebie ok, to nie ma. LG będzie też miało gorsze wsparcie od google i trzeba dłużej czekać na update. Możesz spróbować sprowadzić 2gb wersję zza granicy. W UK i w Niemczech chyba jest dostępna, ale nie jestem pewien.
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: w tym rzecz, że potrzebuję go na teraz, bo lada chwila wyjeżdżam za granicę, a domniemam, że na Ukrainie tego nie kupię. Chyba, że na Ukrainie jest tańsza elektronika? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz