Wpis z mikrobloga

@InnyKtosek: A obczajałeś kiedyś Linux Mint z instalacją Gnome ?

Aktualnie siedzę na Linux Mint Debian Edition, ale Cinnamon jest lekko #!$%@?ący na dłuższą metę (paru rzeczy brakuje mi z Gnome3), natomiast czysty Debian to masochizm... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ubuntu nie chcę za bardzo bo wydaje mi się ,że Canonical dryfuje w niewłaściwą stronę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ilythiiri: Moim skromnym zdaniem Ubuntu ma najlepiej spasowane bebechy ze wszystkich dystrybucji (nie licząc Unity, może Unity Next coś zmieni). Zresztą Mint też bazuje na Ubuntu. Przejście z Minta na Gnome 3.14 jest możliwe ale z przejściem 3.16 możesz mieć już problemy. Mi się na jednym kompie udało a na drugim nie mogłem po tym odpalić xorgów.

Spróbuj Ubuntu Gnome. Ubuntu Gnome do Ubuntu ma się tak jak Mint to Ubuntu.
@InnyKtosek: No z tym ,że bebechy te same to wątpię. Miałem już w rękach komputer który wstawał na Linux Mint ale nie na Ubuntu.

A jak chodzi o Linux Mint Debian Edition to nie ma nic wspólnego z Ubuntu. Więc nie każdy Mint bazuje na Ubuntu ;-)

Zobaczę ;-) Jak rozwalę system na dniach to pewnie Ubuntu Gnome będzie instalowane. Najbardziej na LMDE (bazującym bezpośrednio na Debianie) brakuje mi PPA :(