Wpis z mikrobloga

@2na10: @jejfan1 @sopelinho

Cos w tym jest.
Sam lubie CSa (1.6) ale jaranie sie e-sportem i ogladanie go w TV to takie troche skrzywienie troche jak te cale mango anime czy jak to sie zwie... :)

No ale co kto lubi... Jak jest na polsacie sport to musi popyt jakis byc.
  • Odpowiedz
@tanczyd: jakby Ci to powiedzieć - jaranie się polską piłką i reprezentacją w tą piłkę to trochę skrzywienie - bo jak można się jarać czymś na takim poziomie gdy wiecznie nic im nie wychodzi? A tutaj polska drużyna po raz kolejny walczy w półfinałach - nie dziwota, że jest zainteresowanie.
  • Odpowiedz
@tanczyd: jakbyś się zorientował, to są dobrzy od wielu lat :P
Tak też uważam, nie zmienia to jednak faktu że to sukcesy napędzają kibiców właściwie w każdej dyscyplinie. Oprócz piłki nożnej, gdzie o dziwo jak bardzo by nie szmacili ludzie to chcą oglądać - to jest dopiero paradoks. Chociaż coś pewnie musi być w martyrologii przegrywu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@misthunt3r:
Tak, wiem ze kiedys tez dobrze grali :) neo jeszcze gra?

Mysle ze zwiekszona popularnosc jest spowodowana tez 'nowym' CS GO w ktorego graja cale masy dzieciakow co zbieraja jakies #!$%@? skiny jakby to byla tibia xD
  • Odpowiedz
@tanczyd: gra i trzyma solidnie nierealny jak dla mnie poziom :P
Co do popularności - to pewnie w sieci tak, ale jak się patrzy na wiek kibiców na trybunach ESL, to wydaje mi się, że jednak raczej 20+ Nie wiem jak pozostali kibice, ale sam jestem 30+ i nie gram w CS od liceum, ale dobry mecz zawsze chętnie zobaczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tanczyd: gra :)
Oczywiście, ze tak. Kiedyś rozpisałem sie na temat tego, jak bardzo #!$%@? ta grę, ale dzieci mnie zjechały ze nie mam racji.
W cs gram od 1.5 i łącznie mam kilka (pewnie z 8-9)k godzin gry. Gra zaczęła sie jebsc od wprowadzenia tych głupich skinów. Całe hordy dzieciaków, którzy jebia moja matkę bo ich zastrzelilem. Wszyscy tylko płaczą za skinami a nikt nie patrzy na grę. Teraz to
  • Odpowiedz
@misthunt3r: na trybunach 20+ bo w Niemczech dzieci nie pograją w cs. Byłeś w Katowicach? Filmik, w którym jakiś 10 latek ubliża przypadkowej osobie e kolejce swietnie pokazywał poziom ludzi, którzy tam byli. 80% gimbazy. A do Niemiec mama nie puści.
  • Odpowiedz