Wpis z mikrobloga

Już w poniedziałek hit kolejki Premier League - starcie Arsenalu z Liverpoolem na Ashburton Grove, zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w kolejnej przedmeczowej ankiecie:

Przewidywane składy:

Arsenal XI:

------------------------Cech----------------------
Bellerin-Mertesacker-Koscielny-Monreal
-----------------------Koklę-----------------------
----------------------Cazorla---------------------
Ramsey-------------Ozil-----------------Alexis
----------------------Giroud-----------------------

Liverpool XI:

--------------Mignolet----------------
Clyne---Skrtel----Lovren---Gomez
--------Milner--------Can------------
Ibe-----------Coutinho--------Lallana
--------------Benteke----------------

Poprzednie starcia:
PL Arsenal 4:1 Liverpool
FA Arsenal 2:1 Liverpool
PL Arsenal 2:0 Liverpool
PL Arsenal 2:2 Liverpool
PL Arsenal 0:2 Liverpool
PL Arsenal 1:1 Liverpool
PL Arsenal 1:0 Liverpool
PL Arsenal 2:1 Liverpool
PL Arsenal 1:1 Liverpool
PL Arsenal 1:1 Liverpool
LM Arsenal 1:1 Liverpool
PL Arsenal 3:0 Liverpool

Kurs u bukmacherów:
wygrana Arsenalu 1.75
remis 4.00
wygrana Liverpoolu 5.00

Niedostępni:
Arsenal - Welbeck, Wilshere, Rosicky
Liverpool - Sturridge, Flanagan

Sytuacja w tabeli:
3. Liverpool - 6 pkt (2 bramki)
...
11. Arsenal - 3 pkt (-1 bramka)

#premierleague #lfc #arsenal #mirkoankieta
  • 9
@Pustulka: Generalnie wszystko przemawia za Arsenalem, a raczej przeciwko Livepoolowi, ale z drugiej strony - nikt też nie typował 3-0 dla City w poprzedniej kolejce. Chciałbym po prostu obejrzeć dobry mecz, tak żeby się za Reds nie wstydzić.
Stawiam remis 1-1 (Alexis '32 - Coutinho '73)
@Pustulka: Liverpool niby wygrał dwa razy, ale prezentują się absolutnie tragicznie. Mecz ze Stoke w pierwszej kolejce był chyba najgorszym jaki w życiu widziałem. Myślę, że Arsenal powoli wraca na właściwe tory i z The Reds problemu mieć nie będzie. No i mam nadzieję, że zamiast Ramseya w wyjściowej jedenastce wybiegnie Chamberlain.
że zamiast Ramseya w wyjściowej jedenastce wybiegnie Chamberlain.


@PsychoKiller: choć w kiepskiej formie to Ramsey lepiej broni, Chamberlain ma mnóstwo strat, jak i tak ma być dziura na prawym skrzydle to wolałbym ujrzeć pudłującego Walcotta.
@Pustulka: Jak tak teraz pomyślałem to masz rację. Chambo zawalił ostatnią bramkę w meczu z Monaco (ach te wspomnienia....), bramkę z Evertonem w Asia Barclays Cup (czy jak to się nazywało) i z West Hamem bramka Zarate padła po jego stracie. Mam wrażenie, że wcześniej nie grał tak źle z tyłu i bardziej można było na nim polegać.
Ale racja, w sumie nawet Theo wolałbym zobaczyć zamiast Aarona. Może mecz albo
@Lacik: jak nikt nie typowal 3:0? Po pierwszej kolejce bylo widac ze Chelsea przerznie ten mecz srogo. Jedyna szansa bylaby gdyby postawili autobus i grali na kontry, no ale Costa jest w takiej formie zeby Balotelli lepiej od niego zagral w tym meczu