Wpis z mikrobloga

Sytuacja:
Utknąłeś w jakimś miejscu w grze i szukasz poradnika/ Chcesz się dowiedzieć, czy są inne drogi do przejścia jakiejś #gry

Poradnik tekstowy:

-Idziesz tu i tu

-Robisz to i to, zabijasz tego i tego, stamtąd wychodzą przeciwnicy, ale na górze jest linka/przycisk który ich zabija

-Wybór 1/Wybór 2

-Koniec

Czas przeczytania, zrozumienia, przyswojenia i wprowadzenia tego w życie, ALT-TAB: ok 1-2 minut.

Kolejny gównoporadnik na #youtube:

00:00-01:30: Wstęp, loga których i tak nigdy nie zapamiętasz, jakieś #!$%@? muje dzikie węże

01:30-03:30: Ołłłłkejj witam was w moim poradniku, jest to jego 490 część do tej gry, jeśli po takim czasie jeszcze oglądacie to po kolei to macie nieźle nasrane we łbie, nazywam się Zdzisio klocuch i będę wam mówił co macie robić, ale już zaczynamy, rozsiądźcie się i przygotujcie, bo zapowiada się naprawdę ciekawie!

03:30-08:00: Tutaj ma miejsce #!$%@? po mapie/obszarze, oczywiście z arcyciekawym komentarzem autora, jakieś losowe akcje, niemające żadnego odniesienia do tematu, ale ogólnie powoli i mozolnie napieramy do celu.

08:00-10:00: Gdy już taki nieszczęśnik dojdzie do miejsca akcji, zazwyczaj #!$%@? jakiś szajs, ginie/ wczytuje sejwy, spinając się przy walce i przeżywając to wszystko przez mikrofon, pomija detale albo macha myszką (o ile jest jakiś celownik), że TU, O TU MUSICIE BYĆ, TAK, ZAPAMIĘTAJCIE SOBIE, TUTAJ. Co z tego, bo w 90% YT i tak nie pozwala na przeskoczenie konkretnie do tego 2-sekundowego kawałku filmu.

10:00-11:30: NO, HEHE MAM NADZIEJĘ ŻE SIĘ PODOBAŁO, NASTĘPNĄ RAZĄ UDAMY SIĘ W INNE MIEJSCE, NIE ZAPOMNIJCIE O SUBSKRYBOWANIU/ŁAPCE W GÓRĘ/#!$%@? W DUPĘ, POZDRO ELO ELO 320.


Czy to ja się starzeję, czy mam wrażenie, że kiedyś ludzie potrafili zagęścić informację?
Takie moje #pytanie, trochę #humor i #heheszki ale też #gorzkiezale, bo te poradniki na yt to w większości #rakcontent...
#komputery
  • 5
@jankotron: Dokładnie, większość tych "poradników" to szajs jakich mało, zazwyczaj treści jest na 30 sekund, sam film ma 5 minut...
@Quantana: Kody są, w większości przypadków te same generyki: god, give all, noclip. To nie stare czasy iddqd, dnstuff, PackNHeat czy wololo #pdk żeby ktoś się wysilał...
@tellet: racja, ale mozna tez utrafic poradniki na yt bez komentarzy autora. po prostu gra, cos tam sobie pogada bez zbierania atencji. to sie przydaje, kiedy naprawdę nie wiesz gdzie jest np dane wyjście i musisz to zobaczyć, by ogarnac. korzystalam z takich grajac w stare tomb raidery (generalnie nie umiem grac, ale lubie).