Wpis z mikrobloga

Tak mnie tutaj wszyscy straszyli wielkim obcinaniem transferu po przekroczeniu limitu lub zbyt dużej ilości pobranych danych ponad limit w internecie cyfrowego polsatu, a to GÓWNO PRAWDA.

Internet LTE z CP mam już 4 miesiąc i jestem jak najbardziej zadowolony, chociaż nie ogarniam ich systemu zmniejszania prędkości. W jednym miesiącu miałem pobrane mniej więcej 100GB i kilka dni przed końcem okresu rozliczeniowego obcięto mi transfer do 5Mb/s (w połowie miesiąca do 10Mb/s). Co i tak jest 3 razy większą prędkością niż tą jaką mogę maksymalnie uzyskać po kablu (zbyt duża odległość od centrali, jak to mówią), witamy na wsi. W tym miesiącu mam pobrane ponad 150GB i nadal maksymalną prędkość 24Mb/s :).

Polecam Internet Cyfrowego Polsatu, łącząc go z pakietem telewizyjnym można trochę zaoszczędzić.
#internet #telewizja #lte #cyfrowypolsat #polecam
Pobierz
źródło: comment_xNgYIRQvapFFtxdKihPfnkaRDfwCsmRy.jpg
  • 13
@dzangyl: To zmniejszanie prędkości zależy od obciążenia BTS'a i wysokości twojego abonamentu. Plus i CP stosuje taką zależność: jeżeli skończył Ci się pakiet to jesteś w kolejce do najszybszej prędkości aby nie ograniczać tych co go jeszcze nie wykorzystali i to od wysokości abonamentu zależy Twoje miejsce w kolejce.
Też jestem szczęśliwym użytkownikiem Plusa i jeszcze nigdy prędkość nie spadła mi poniżej 20Mb/s a pobieram miesięcznie nawet 300GB.
@ElCidX: sam internet, ale dzięki pakietowi telewizyjnemu płacę 30, normalnie gdy ojciec podpisywał umową ten pakiet kosztował 60. ^zł miesięcznie? No to jeszcze lepiej :)
Co za bzdury. Chyba zapominacie o kilka sprawach - wspaniały CP obiecuje w teorii 150Mbit a dostajemy maks. 30, które jest obniżane do 20 po wykorzystaniu podstawowego pakietu. Później prędkość dalej spada do maks. 10 Mbit. Wieczorem to zapomnijcie o lepszych prędkościach. Po przekroczeniu ok. 100Gb dostajesz lejek 32KB (chociaż trochę teraz poprawili, na aż 512Kbit) ale najważniejsze jest to, jak to w praktyce wygląda, a wygląda to tak, że strony się
Pobierz
źródło: comment_t2s8Iidx5Vsb6Y1g5hQvvPnUbVx3yM3g.jpg